Wpis z mikrobloga

@rvek: Ładna rybka ale drobna rada na przyszłość. Staraj się zawsze robić zdjęcie z okazem na tle łowiska - idealnie jak będzie widać zbiornik wodny gdzie ryba została złowiona. Mam nadzieję, że ryba wróciła do wody potem.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rvek ile ma? Ostatnio wyciągnąłem 79cm i 66cm. Żona złapała ponad 80cm (nie zmierzyliśmy i wypuściliśmy ;p) i dwa male ok 50cm. No i brat zlapal 70cm.
Jeden poszedl na patelnie a reszta nadal plywa w jeziorze xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sultanomariano o kurde, ale fajnie. Masz więcej? Ja właśnie najbardziej lubię odkrywać nowe miejsca na rybki, chodzić eksplorowac łowić. Mozna tam łowić?
  • Odpowiedz
@rvek: w tym miejscu nie połowisz, bo to dosłownie rzut kamieniem od elektrowni. Im dalej od niej tym większa szansa że spotkasz jakiegoś wędkarza. Oficjalnie w strefie połów ryb jest zakazany (dlatego są takie duże okazy), ale miejscowi mają to w dupie ( ͡ ͜ʖ ͡) tylko żeby oficjalnie wejść na tereny Zony musisz mieć zezwolenia i przepustkę, ewentualnie jechać z grupą zorganizowaną. No albo lasem,
sultanomariano - @rvek: w tym miejscu nie połowisz, bo to dosłownie rzut kamieniem od...

źródło: comment_M87ymug6UM1M1GnvyHgJqHTPx9TYKSDK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz