Wpis z mikrobloga

Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem. Zawsze jedno biega za drugim, a kiedy się w końcu znudzi, to drugie często zaczyna się za nim uganiać. To, że dwoje ludzi ugania się za sobą nawzajem, dogania się i spotyka, to cud.
— Edy Poppy
#zwiazki #tfwnogf
  • 22
@McAwesome: Nie, po prostu często faceci idealizują kobiety o których tak naprawdę mało co wiedzą (chciałyby z tą osobą być w związku). W sumie to w drugą stronę też działa, ale rzadziej. Nie ta / ten to inna / inny.

Jeden z cytatów na pierwszy rzut oka głębokich a jak przemyśleć to jednak głupich.
@Nevertheless
Bo chodzi o to że dziewczyny lubią jak się zlewa. My zlewamy te których nie chcemy, więc one za nami latają... Jeśli chłopak pokazuje że może dla dziewczyny zrobić wszystko to ona się przywyczaja i zlewa jego.... Tak jest zawsze. Chcecie zdobyć dziewczynę zlejcie ja czasem. Będzie za wami szalała. Wiem z doświadczenia. To trudne, bo jeśli nam na kimś zależy to chcemy dla tej osoby jak najlepiej, ale działa ;)
Bo chodzi o to że dziewczyny lubią jak się zlewa.


@Tomo_BiF: Tutaj należy podkreślić, że nie chodzi o zlewanie w fazie poznawczej, tylko późniejszej. To znaczy, jak dziewczyna daje jakiś znak, to one nienawidzą być zlewane. Dopiero w późniejszych relacjach nie możemy za nimi latać jak pieski. Wydaje mi się, że nie chodzi tutaj jednak o "zlewanie" co szanowanie siebie i swojego czasu. Jeżeli mamy coś zrobić to to robimy a