Wpis z mikrobloga

Siema mireczki

szukam telefonu do 600-700 zł (używane też wchodzą w grę), na razie znalazłem 2 fajne propozycje w postaci motki g3 (2015) za 579 zł i xiaomi redmi 3s za 699 zł - oba nowe ze sklepu x-koma.

Czego oczekuję od telefonu:
- duży ekran (min 5 cali)
- dobra bateria (moja batka w leciwym juz s2 trzyma pół dnia...)
- dobry przedni aparat
- wydajność (s2 po zainstalowaniu neatroma mulił, o stocku albo o cm itd nawet nie wspomnę)

#telefony #pomoc #xiaomi #motorola #android
  • 47
@Xoniak: ja lubie wygode i nie chce mi sie bawic w chińczyków, lepsza wersja jest tam tańsza niż w xkomie ale czekasz pewnie z tydzien/dwa, z gwarancją różnie to bywa, a nawet jeśli to odsyłać musisz do chin i tak dalej

łee, to nie dla mnie
@Xoniak: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-3s-snapdragon-430-octa-core-14ghz-3gb-ram-32gb-rom-8538.html

jest silver przecież

#edit

aaa bo patrzyłeś na wersje pro a nie 3s

pro nie ma czytnika linii papilarnych więc imo duży minus bo od dzis go uzywam i juz mi sie podoba że nie musze nic wpisywać xD

myslalem że nie wydognie bedzie sie go uzywac bo jest z tylu a nie z przodu jak np. w iphonie czy samsungu, ale jest na prawde spoko jesli o to
@Xoniak: ale Ci zaspamowali wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do moto g3 2015, będąc dziś w xkomie wziąłem sobie w reke właśnie tą motorole, i powiem Ci że imo wypadła dużo gorzej od xiaomi na pierwszy rzut oka, jakoś tak miernie się ją trzymało, na dodatek design jest o wiele lepszy w redmi
@worms123123 czy @aletypteej już nie wiem gdzie jesteś zalogowany, ale to co napisałeś to prawda, były problemy ale zrobiliśmy co w naszej mocy by je naprawić, przez co teraz przyszli klienci widzą, że jak coś nie gra, to zaraz zagra - mamy dobry support, co ostatnia - moim zdaniem - śmieszna ankieta również wykazała, nawet tutaj jak widzisz ja do Ciebie piszę, jest wiele sposobów skomunikowania się ze sklepem, co także jest