Wpis z mikrobloga

Kurde, zainstalowałem parę dni temu dwójkę z Nocą Kruka i wczoraj się w końcu poddałem i włączyłem kod na nieśmiertelność. Sama podstawa była o wiele łatwiejsza, czytałem że w dodatku podnieśli poziom trudności i chyba przesadzili.
Pewnie ludzie dają sobie radę, ale #!$%@? próbowanie 20 razy zabić jednego przeciwnika i to jeszcze nie jakiegoś wypasionego.
Jakiś czas temu przechodziłem jedynkę pierwszy raz bez kodów i na początku łatwo nie było, ale z czasem jakoś to szło. Tutaj jak dla mnie mordęga niszcząca przyjemność grania w tę grę.

Jak wam to szło?

#gothic
  • 10
@deco20: da rade grać bez kodów, chociaż nie wiem czy skończyłem NK bo po skończeniu dodatku a jest to na początku gry jest już normalna dwójka...
@zzbkk: @splndid: @Marmite: Ogólnie to #!$%@?łem na początku, bo szybko połasiłem się na pancerz strażnika i wybrałem tę drogę, a mogłem przed wyborem powykonywać zadania z pozostałych frakcji. Dawno nie grałem i zapomniałem o tym.
Jak wam to szło?


@deco20: A ja przechodzę właśnie kolejny raz jako najemnik i ubolewam, że jest za łatwo. I to mimo narzucenia sobie kilku ograniczeń (bez nauki broni dystansowej, bez Szponu Beliara, darowałem sobie też czyszczenie całego Khorinis z potworów). Kluczowe moim zdaniem jest wykonanie jak największej liczby zadań podczas 1 i 2 rozdziału oraz mądre dysponowanie punktami nauki (ja np. w pierwszym rozdziale po nauczeniu się otwierania zamków i
@jigen: Dla kogoś obeznanego z questami i ogólnie z grą to może jest za łatwo.
@deco20: Ja od początku miałem problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania, walki i całej mechaniki. Ile razy podchodziłem i #!$%@?łem na topielca gdy próbowałem go dojechać na 6 lvl to tylko ja tylko wiem(też trochę moja wina bo powinienem mieć dłuższy oręż, a tak to mnie dziabał i przy próbie odskoku zapętlała mu się animacja
@deco20: nie przesadzili, wtf kod na nieśmertelność ? gra jest banalnie łatwa, a 1 to już w ogóle jest prościzna, wystarczy wykonywać zadania wszystkie i zabijać potwory i tyle, nic nadzwyczajnego, są trudniejsze gry out-of-box