Wpis z mikrobloga

@Grzegosh21: a ja jak dzisiaj jechałem to radiowóz jechał za mną z metr od mojego zderzaka parę km, miałem ogromną ochotę przyhamować ;-; a później mniej wyprzedził na podwójnej ciągłej w miejscu gdzie zaczynał się teren zabudowany. A na koniec i tak go dogoniłem na rondzie muhahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzegosh21: powiem Ci jak to wygląda z drugiej strony. Decyzje o tego typu akcjach zapadają w KGP w Warszawie. To tam, 5000 (odpowiednik 50 kompanii prewencji; dla porównania Warszawa ma 10 czy tam 12 kompanii, Poznań 4, Kraków 4) biurowych policjantów by pokazać, że coś robią wymyślają tego typu rzeczy. Nie interesuje ich, że w mieście odbywają się jakieś wielkie targi, do tego przyjeżdża prezydent, którego wizytę trzeba zabezpieczyć oraz protest
@BardzoNormalny niech to wytlumacza matce która wiezie dziecko na scyntografie nerek, badanie na które jej dziecko czekało 7 mcy. Przyjechała godzinę po czasie mimo że wyjechała z zapasem czasu. Do tego fakt że #!$%@? kilku mundurowych stoi i #!$%@? i się śmieje jakby kawały sobie opowiadali. Ja rozumiem akcje i głupie rozkazy z KGP ale skoro wszyscy wiemy że to utrudni życie to czemu te matoly nie zrobiły nic aby to przyspieszyć