Wpis z mikrobloga

@MuscleHead: ale gimper nie jest matołem jak terka i nie próbuje udawać dynamiczniaka. a terka jest śmieciem i przegrywem, ale na siłe próbował pokazywać na tych swoich filmikach jaki to z niego alfa, czy inny #!$%@? bonzo xD teraz ma 30 lat, pracuje w macu i gówno ma z życia. ja tam tomka szanuje, bo robi co lubi, jeździ na tym rowerku swoim, ale on był atencyjnym spierdonem
  • Odpowiedz
@MuscleHead: skąd ty się urwałeś? tryhardem jest się wtedy gdy jesteś żywym gównem i udajesz że tak nie jest. tak jak terka który próbował kręcić vlogi ze swojego nudnego życia, jakieś "dynamiczne" wstawki jak #!$%@? empary empary, czy miauczenie, a wychodziła żeżuncja w #!$%@?
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: tak wiem o co ci chodzi , ale bardziej chodzi mi o jego osobę , co znaczy , że jest gównem? Ma #!$%@?ą pracę? Nie ma laski? Mieszka ze starymi? Jest chudy i brzydki ? Sory , że tak pytam ale Terka to ciekawy temat xD
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Ale zobacz , wygląd jeszcze można mu wybaczyć bo powiedzmy sobie szczerze większość polaków jakoś super nie wygląda natomiast jak myślisz , Terka gdyby nie nagrywał tych vlogów będąc #!$%@? i nie tryhardował tylko był sobą czyli spokojnym kolesiem , który jeździ na rowerku XD miałby teraz loszkę >?
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Ja myślę , że problem leży w jego umyśle podobnie jak z Elliotem Rodgersem , jednak ten mimo , iż był bogaty i przystojny to był bardziej #!$%@? od Terki bo mógł mieć bez problemu dziewczynę . Swoją drogą dlaczego ruchanie i posiadanie laski jest wyznacznikiem czy jest się #!$%@? czy nie >?
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: to może jest gejem ( wielu #!$%@? youtuberów robi różne głupie rzeczy gorsze od terki w wieku 30 lat do kamery ) swoją drogą jako człowiek nie uważasz , że nabijanie się z niego jest jednak chamskie bo co on złego robi .. nic robi jakieś gówniane nudne vlogi i tyle ( ale zajebista debata o Terce xD)
  • Odpowiedz