Wpis z mikrobloga

tl;dr nie chciało się głosować, inni to zrobili więc o co pretensje?

Możecie mnie za to powiesić na latarni ale chyba nikt nie powiedział wam w ryj prawdy.
Wielkie oburzenie i protesty bo banda debili w rządzie robi nam powrót do średniowiecza. Ciekawe kto na tych ciuli głosował...
Dla mnie zasady są proste - nie idziesz oddać głosu w wyborach to nie masz prawa narzekać. Ciężko było ruszyć dupsko rok temu i dokonać wyboru, więc ktoś wybrał za was. Sraliście na waszą przyszłość i los ojczyzny to teraz toniemy w gównie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że całe pokolenia walczyły o nasz kraj. Mordowano nas gorzej niż bydło a jednak udało się przetrwać. Dostaliśmy coś o czym nasi przodkowie tylko marzyli - wolność i możliwość wyboru. 15 minut? Pół godziny? Szkoda było tyle czasu poświęcić na spacer i postawienie #!$%@? [X] na karcie? Oczywiście teraz będzie #!$%@?, że wszyscy głosowali albo najbliższa komisja wyborcza tak daleko i w ogóle ##!$%@?
Jak to leciało?
Aaaaa
Mądry Polak po szkodzie....
wcale mi nas nie żal...
#czarnyprotest #blackprotest #mojecialomojwybor #chcedecydowacsama #czarnyponiedzialek #blackmonday #niepopularnaopinia
  • 3