Wpis z mikrobloga

Jeden to kalkulator do sprawdzania poprawności pomiarów elektrycznych z bazą danych wyłączników.
Drugi to komunikator w oparciu o usługi WCF. Z logowaniem, wysyłaniem i odbieraniem wiadomości.
Oczywiście są na poziomie podstawowym ale stwierdziłem, że robienie projektu to najszybsza forma nauki danej technologii. Aha i komunikacja baza-program przy uzyciu ADO.Netu
Może inaczej. 2 miesiące temu rzuciłem prace i poświęciłem się programowaniu, a wcześniej czytałem sobie w wolnych chwilach "Szkołę programowania c++" ale bez dotykania się do kodu.
@PiotrHeheZyla: Dokładnie, naucz się żeby w całym kodzie stosować nazewnictwo w języku angielskim. Dodatkowo polecam jakieś rozszerzenie do VisualStudio np CodeMaid które ogarnie Ci porządek w kodzie. Jak dla mnie umiesz za mało żeby iść do pracy po prostu nie zwrócisz się pracodawcy. Celuj w jakieś praktyki, powysyłaj emaile do różnych firm opisz im swoją sytuację pokaż githuba. Po prostu musisz zacząć od totalnego zera żeby powoli iść do góry ucząc
Własnie zainstalowałem sobie CodeMaid. Dzieki. Z tym angielskim to faktycznie szkoda wyrabiać sobie złe nawyki. A co do pierwszej pracy to wiem o swojej niewiedzy. Chciałbym jak najszybciej zbierać komercyjne doświadczenie i może to być nawet staż za free. Byleby gdzieś zacząć kodzić.
@klaudka_mala: W sumie poszedłem do pracy po miesiącu uczenia się c# i MVC(oczywiście za odpowiedznio mniejszą stawkę).
Owszem wcześniej nauki innych rzecy było dużo innych języków ale projektów bardzo mało. Nie widzę sensu uczenia się tyle czasu bez pracy bo i tak najwięcej się już w tej pracy nauczysz.