Wpis z mikrobloga

Do #bialyprotest
Niech wszystkie osoby, które chcą aby kobiety były zmuszane do umierania podczas porodu, zabiją się. Jeśli to zrobią, #czarnyprotest obiecuje, że zmieni zdanie i zakaże wszelkiej aborcji. Oczekujecie, że kobiety będą umierać za "życie nienarodzonych dzieci", dajcie przykład, nie bądźcie gołosłowni. Za pięknymi słowami muszą iść i poświęcenia, no dalej udowodnijcie, że jesteście gotowi na takie poświęcenie, zabijcie się.
#neuropa #4konserwy
  • 15
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Przeczytałam ze zrozumieniem(inaczej nie potrafię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nadal nie wiem o co ból dupy. Jak chcą mieć aborcję na życzenie to może niech się nie bzykają- seks jest dla dorosłych, którzy wiedzą że może mieć konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Naciass: W przeciwieństwie do ciebie ze zrozumieniem. Wciąż nie dopuszcza aborcji w razie zagrożenia życia kobiety. Artykuł sugeruje, że można poddać się leczeniu, które może uszkodzić płód/zarodek, ale nie zezwala na aborcję. Autor tego art. to oczywiście intelektualny troglodyta, bo płód/zarodek może mieć negatywny wpływ na leczenie, które nie przyniesie skutku, bo ciąża nie została usunięta fizycznie, przed podjęciem leczenia, zaś sam zarodek/płód także umrze w wyniku leczenia np. farmakologicznego, wraz
Hegolp - @Naciass: W przeciwieństwie do ciebie ze zrozumieniem. Wciąż nie dopuszcza a...

źródło: comment_58DPPpsg8TSq0d4Y0pO5R8avMS9bJwdz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Naciass: do interpretacji tekstu prawnego nie trzeba miec poronienia. Tekst nowelizacji jest jasny. Mamy bezwzgledny zakaz aborcji i kontratyp w ust. 3. Jezeli nie rozumiesz tego co przeczytalas to skorzystaj z opracowan
  • Odpowiedz
@Hegolp: "działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia niebezpieczeństwa grożącego zdrowiu lub życiu matki" Rozumiem to jako działania chroniące życie kobiety i mój ginekolog(notabene dość religijny i dość młody lekarz), u którego ostatnio byłam, mówił że dla lekarzy to nadal jest taka "przykrywka" oznaczająca wywołanie poronienia/przyspieszenie poronienia(kiedy np serce przestało bić i następuje bolesne poronienie i trzeba się wtedy położyć do szpitala i grzecznie poddać lekarzom, żeby pomogli pozbyć się martwego dziecka, no
  • Odpowiedz
chcą mieć aborcję na życzenie to może niech się nie bzykają


@Naciass: Trudno to nawet skomentować, to jest tak głupie, jedyne środowisko gdzie słyszałem tak glupie argumenty to ONR, no ale tam to nie dziwne, bo oni mądrych nie używają
  • Odpowiedz
@CrtZ: Czyli nie dorosłeś do seksu. Jeśli jest "wpadka" i pojawia się ciąża to sorry ale trzeba wziąć to na klatę. Jesteś na tyle dorosły by się bzykać to bądź na tyle dorosły by się porządnie zabezpieczać a jak nie potrafisz to się w to nie baw. Ja #!$%@?, co z wami ludzie- dziecko i życie to nie zabawka. Żałosne, że życie dla was tak mało znaczy (
  • Odpowiedz
@Naciass: Zarodek i płód to nie dziecko. Czemu życie dwóch dorosłych osób, czasami jednej ma byc kompletnie zmieniane i czasami niszczone? W imię zlepka komórek? W 12. tygodniu ciąży płód rozwojowo jest na etapie paproci. Rozumiem, że jestes weganką, skoro życie tyle dla Ciebie znaczy, tak?
  • Odpowiedz
@Naciass: Beton poglądowy i do tego totalitarne zapędy (chęć ustawiania i niszczenia życia w imię swojej wiary) prezentujesz Ty. Z jednej strony nie umiesz uargumentować swojego zdania, ale do ustawiania życia innym ludziom to pierwsza.
  • Odpowiedz