Wpis z mikrobloga

Na wysokich obcasach napisała "Pokażmy, że mamy jaja. [o niepójściu do pracy i strajkowaniu] Większe niż nasi panowie." - więc to nie bzdury


@telestonoga: Oczywiście, że bzdury i wstrętna manipulacja. Co jest złego w tym, że zachęcała do protestu? Sama nie poszła bo uznała, że chce w programie, który ogląda wiele ludzi nagłaśniać problem, a potem pójdzie też na strajk.

Wiesz co znaczą te śmieszne znaczki " " których użyłeś?
  • Odpowiedz
@Lluc: Pisałem, że to nie moje słowa (taki był tweet). Ja przynajmniej w większości podaję linki do stron i felietonów, czego #neuropa w tych komentarzach nie robi.
@amator_kwasnych_zelek: Sam koniec felietonu na "Wysokich Obcasach" http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100865,20757222,dorota-wellman-szykuje-sie-na-strajk-kobiet.html (w frazie "Pokażmy, że mamy jaja" jest link do strajku kobiet, który 3.10 zachęca do niepójścia do pracy lub na uczelnię)
  • Odpowiedz
@telestonoga: "Nie wiem, co zrobimy: strajk islandzki czy inny. To nie będzie pierwszy raz. Przez lata kobiety strajkowały i walczyły o swoje prawa, były społecznie zaangażowane. Strajki robotnic, protesty sufrażystek, manifestacje w Islandii, strajk w obronie Anny Walentynowicz, kobiety w "Solidarności", strajki głodowe, udział kobiet w arabskiej wiośnie. Coś musimy zrobić. Pokażmy, że mamy jaja. Większe niż nasi panowie. "

"Nie wiem, co zrobimy" "Coś musimy zrobić". To chyba świadczy
  • Odpowiedz
@telestonoga: "Miej inne zdanie od #neuroppa i zacytuj kogoś, kto też ma inne zdanie = #neuropejskie bagiety już jado." Ale po co kłamiesz? Ani nie jestem z neuropy, ani nie atakuję Cię bo masz inne zdanie tylko dlatego, że piszesz nieprawdę. Co z tego, że cytujesz czyjąś wypowiedź? To Cię zwalnia z odpowiedzialności i możesz powielać nieprawdę?
Czemu ja mam dawać linka? Z Twojego posta można
  • Odpowiedz
@telestonoga: Chyba coś Ci się pomyliło, to Ty powinieneś udowodnić. Może ja zacznę wymyślać kłamstwa o Tobie i każę udowadniać, że tak nie było?
We wszystkich wypowiedziach jakie zalinkowałeś jest co innego, a w komentarzach widzę relację, że w programie też powiedziała inaczej.
  • Odpowiedz
@telestonoga: Co z tego, że sobie napisałeś, że z Twittera. Wklejasz jakąś wypowiedź, bez dodatkowego komentarza, ani nawet podania autora = chcesz być z nią utożsamiany. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Jak napiszę sobie wpis pod tytułem "telestonoga gwałcił małe dzieci" a w komentarzu pod spodem dopiszę, że znalazłem takie info na Onecie, to też będzie ok? Miałbyś chociaż odrobinę honoru i przyznał, że przez pomyłkę oczerniłeś jakąś osobę, przypisując
  • Odpowiedz