Wpis z mikrobloga

@StarsThief: no napisałeś że jak mi ktoś w pysk nie da to coś tam, coś tam. Jeżeli to nie jest sugerowanie że należy mi się lepa na dziąsło to może spróbujesz to jakoś inaczej określić?
  • Odpowiedz
@TheSjz3: sugeruje, że jesteś tak ograniczony że jeśli tobą solidnie nie potrząsnąć to nie zaczniesz myśleć samodzielnie. Czego dowodem jest twój wpis na górze oraz cała ta dyskusja. Teraz udało ci się zrozumieć?
A co do wysrywu i poglądów - Wykop jest zalany prawaczkowym szambem, więc tak - jestem w stanie uwierzyć, że to twoje prawdziwe poglądy.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: kobietom się wydaje, ze cokolwiek mogą. Mogą tyle na ile im się pozwoli i patrząc na to co się dzieje to zbyt duża wolność im szkodzi.
  • Odpowiedz
@StarsThief: Przecież pisałeś o biciu nie o potrzasaniu, czemu teraz zmieniasz zdanie? Co do reszty to współczuję, jeden portal że śmiesznym obrazkami tak uszczuplil Twój światopogląd że jesteś w stanie wierzyć w każdą bzdure.
  • Odpowiedz
  • 143
@md23 xD no Mati dobrze gadasz he he, jak już bedziesz miał dziewczyne to trzymaj krótko co niee

@TheSjz3 sam podsumowałeś swój poziom sprowadzając dyskusję o aborcji do UWOLNIĆ CIPE więc przypuszczam że o gospodarce pojęcia za dużego nie masz...

Dobrze że piszecie te głupoty bo wiadomo kogo na czarną wrzucać...
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Znów udowadniasz, że nie rozumiesz słowa pisanego, oraz zabiegów stylistycznych w nim stosowanych. Myślisz, że mówiąc o "solidnym potrząśnięciu tobą" miałem na myśli chwycenie cię za barki i poruszanie twoim bezwładnym korpusem w przód i w tył? Nie byłeś prymusem w szkole, prawda? I w życiu też nie błyszczysz. :(
  • Odpowiedz