Wpis z mikrobloga

@anallizator: Idź być lewakiem gdzie indziej - nawet nie masz argumentów za powrotem do stalinowskiego prawa, więc wyzywasz ludzi. Słabo was centrala wyszkoliła. Pewnie brakło kopiejek.
  • Odpowiedz
Chcesz mi powiedzieć że te osoby strajkują, bo chcą mieć możliwość usuwania ciąży na życzenie tylko dlatego że teraz im się nie chce być mama czy tata? zdawało mi się że chodzi im o utrzymanie takich okolicznosci zezwalajacych na aborcję jakie są obecnie. Osobiście uważam że aborcja powinna być dozwolona tylko w sytuacji poczęcia z gwałtu i wtedy kiedy ciąża zagraża życiu matki, ale usuwanie dziecka, bo mi się nie chce być
  • Odpowiedz
  • 1
Co tu się #!$%@?ło XD generalnie nie popieram zaostrzenia ustawy aborcyjnej, ale OP zatostował złoto i prychłem mocno. Nawet jeśli są to poglądy @TheSjz3 to ma do tego prawo, a kilka osób z wypoku tego raczej nie zmieni
  • Odpowiedz
@maledicta: Podejrzewam że w jakimś stopniu jest, utrzymuje własną rodzinę, mam mieszkanie, splacilem jej zadłużenie nie oczekując zwrotu, zawsze jej pomogę kiedy czegoś potrzebuje.
  • Odpowiedz
  • 7
@TheSjz3: jesteś idiotą i ci co cie wyplusowali w gorące, zamiast usunąć wpis żeby zachować jakąkolwiek godność to jeszcze bardziej w to brniesz i pokazujesz jak ograniczony jesteś, a to wszystko co przedstawiłeś można obrócić w bardzo prosty sposób:

#!$%@? >>> krachy, inflacje i inne gówna, bo bez cipy z której wyszedłeś byś nie istniał i ci co tak srają się o jakieś kryzysy gospodarcze też by nie istnieli, bo
  • Odpowiedz
@TheSjz3

@maledicta: Podejrzewam że w jakimś stopniu jest, utrzymuje własną rodzinę, mam mieszkanie, splacilem jej zadłużenie nie oczekując zwrotu, zawsze jej pomogę kiedy czegoś potrzebuje.


No #!$%@? wow. Stary chlop i zyje na wlasny rachunek!!! Ja #!$%@? jestes ewenementem na skale swiatowa! Powinni dac Ci order i nakrecic o Tobie reportarz. Niesamowite #!$%@?!
  • Odpowiedz
@mersi: No ładnie się wyprodukowales, ale argumenty ad personam to nie najlepszy wstęp do jakiejkolwiek dyskusji. Nie wiesz nawet jakie jest moje prawdziwe zdanie na ten temat. Myślałem że to będzie oczywisty bait, no ale ludzie na wypoku muszą trzymać poziom.
  • Odpowiedz
@maledicta: są leniwe i na niczym się nie znają, jedyne co potrafią to korzystać z dobrodziejstw wynalezionych przez mężczyzn.


No tak, nie napisales ze sa glupie tylko potrafia korzystac z dobrodziejstw wynalezionych przez samca alfa TheSjz3
  • Odpowiedz
@maledicta: no i ode mnie się tego oczekuje, bo to jest normalne, bo tak powinien robić facet, od kobiet nie mogę oczekiwać niczego, bo #!$%@? patriarchat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@TheSjz3: hohoho kolejny wykwintny bait jadący po kobietach, bo na portalu ze stulejarzami dostanie on zaraz gorące, ty to jesteś śmieszek
  • Odpowiedz