Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

Po dłuższej nieobecności loguję się na wykop i widzę CZARNY PROTEST.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie. I nie mówcie proszę, że dziecko z gwałtu to dar od Boga. Wszyscy są mądrzy kiedy tragedia nie przytrafia się im samym.
Kobiety, wbrew temu co myśli większość z Was, nie są głupie. Serio nie będziemy co tydzień latać na zabieg. Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód.
Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że nowa ustawa utrwali podział klasowy. Myślicie, że gdyby Kinia D. albo inna bogata córka bogatych rodziców została zgwałcona, nie wysłali by jej na skrobankę do czystej, miłej i BEZPIECZNEJ kliniki w Niemczech/Czechach/gdziekolwiek...
Dziewczyno. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie problem nie dotyczy, protestuj dla tych wszystkich, gorzej urodzonych, których zwyczajnie nie stać, którym brak wsparcia i które boją się bardziej niż ja. #polityka
  • 332
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: Nie protestuję bo nie mam zwyczajnie czasu, ale w pełni popieram ten protest. Nie mieszam się w politykę. Nie obchodzą mnie poglądy prawicowe i lewicowe.

  • Odpowiedz
Nie popieram protestu bo nie ma i nie będzie żadnej ustawy. Jest to upolityczniona akcja co widać po fałszywych przekazach. Część koleżanek chciało iść na protest bo zostały okłamane że wprowadzana jest ustawa... zakazująca antykoncepcji. Trzeba mieć całkowicie wyprany łeb aby nie dostrzegać celowości tej akcji i tego że został nadmuchany balon bo KOD się wypalił. Wstyd.
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: Wypadałoby żeby protestujące kobiety najpierw dowiedziały się przeciwko czemu protestują.
http://wyborcza.pl/7,75398,20773116,pis-w-senacie-zlozy-wlasny-projekt-ustawy-aborcyjnej.html

Po pierwsze - projekt ustawy aborcyjnej nie jest autorstwa PiS, jest to projekt obywatelski. PiS pisze swój własny projekt.
Po drugie - PiS nie zakaże aborcji w przypadku gwałtu, żadna kobieta nie zostanie ukarana.
Po trzecie - PiS nie zakaże aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety.

Póki co właśnie przeciwko temu te protesty się odbywają. Jedyny punkt którego w
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: Wiesz ile ciąż zostało przerwanych w wyniku aborcji po gwałcie w tamtym roku? Jedna :) Po 2 po gwałcie będzie można usunąć + ta ustawa nawet nie wejdzie idioci..

@Sofa: Współczuję :/ Mam nadzieję, że wyzdrowiejesz i przejdzie Ci ta choroba.
  • Odpowiedz
Nie popieram protestu bo nie ma i nie będzie żadnej ustawy. Jest to upolityczniona akcja co widać po fałszywych przekazach. Część koleżanek chciało iść na protest bo zostały okłamane że wprowadzana jest ustawa... zakazująca antykoncepcji. Trzeba mieć całkowicie wyprany łeb aby nie dostrzegać celowości tej akcji i tego że został nadmuchany balon bo KOD się wypalił. Wstyd.


@wilma: taki protest należy się za samo podniesienie ręki na podstawowe prawa obywatela. temat
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean #!$%@?ąc od słuszności sprawy: czy nie bardziej od aborcji po gwalcie oczywista jest "tabletka po"? Oczywiście zaraz ktoś powie że jej też zakazują, no ale pewnie i tak będzie bardziej dostepna od aborcji, a to chyba jednak mniej dyskusyjne rozwiązanie?z pewnością wywołuje mniej emocji.
  • Odpowiedz
@RadoslavDuchovny plus gwalciciel moze starać się o widzenie, o prawa do tego dziecka. Jak Ci żone zgwalci to sie moze zaprzyjaznicie jak bedziesz dzieciaka odwozil do niego xD
"Jak donosi ciążę to odda" - Ok. Ile dzieci masz zamiar adoptować, albo adoptowales, bo w innym wypadku wygladasz trochę jakbyś mówił "ok sprawa mnie nie dotyczy, ale ma byc tak ja chce, bo mam takie widzimisię"
Dalej co z odszkodowaniem za 9 miesiecy
  • Odpowiedz
Nie byłoby wielu problemów gdyby wszyscy wykopowicze poszli głosować w ostatnich wyborach. Przy obecnej władzy przez najbliższe 3 lata żadne protesty nic nie dadzą. PiS ma teraz wszystko. Większość ,prezydenta, związkowców po swojej stronie i na dokładkę kościół.
  • Odpowiedz