Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Mircy, mam pytanko.
Mam taką skromną listę Pokémonów i nie wiem co sądzicie, którego z nich byście maksowali?

Tylko Lapras, Vaporeon, Exeggutor i Dragonite, czy pochylić się jeszcze nad innymi?
Czy maksować tylko pierwszą trójkę-czwórkę i czekać na lepsze dzikie Poki + ewolucje (oszczędzając dust i cukierki na przyszłość)?

Z dalszych Pokémonów mam jeszcze Golducka 1340 CP z pompą i dobrym IV.
Pobierz kepasaparadox - #pokemongo 
Mircy, mam pytanko. 
Mam taką skromną listę Pokémonów i n...
źródło: comment_rSR9UujbdzztuA0te5VmvY9euknYDhNX.jpg
  • 12
@kepasaparadox: Moim zdaniem przydałoby Ci się więcej defenderów z wyższym CP, bo masz silną czołówkę, której pewnie nie chcesz za bardzo wsadzać do gymów, żeby ich nie marnotrawić. Jakieś kolejne Wigglytuffy, Poliwrathy, Slowbro, Vaporeony na horyzoncie? Ewentualnie Victreebel, Vileplume, Exeggutor

Golducka możesz trochę przykoksić, ale sam w sobie nie ma on fajnego maksymalnego CP, więc powerupowanie go szybko i boleśnie się skończy (mój z pompą ma z ~1900CP, a brakuje mu
@Dryblas: No właśnie moje pytanie wzięło się z dwóch powodów.
1. Mam ból dupy spowodowany brakiem balansu pomiędzy defensorami i atakerami, mam więcej ofensywnych Poków (stety albo niestety).
2. Nie jestem przekonany do robienia któregoś z już posiadanych Poków, bo zwyczajnie szkoda mi mozolnie zbieranego dustu.

Najbardziej się zastanawiałem nad Vileplumem, bo w sumie moveset nie jest najlepszy, ale zły też nie jest.
A nowy Vile jakoś prędko się nie pojawi.
Pobierz kepasaparadox - @Dryblas: No właśnie moje pytanie wzięło się z dwóch powodów.
1. Mam ...
źródło: comment_vpT85mjx9spFq9aRC4N42hfdzbsYBc1x.jpg
@kepasaparadox: To prawda, z Vileplumami nie ma jakiejś ogromnej różnicy, jeżeli się nie trafi na Moonblasta, ale ja mimo wszystko nie pakowałbym na Twoim miejscu (i nie pakuje sam) w Vileplumy i Victrebele bez Solar Beama. Ten atak jest tak potężny, że warto na niego poczekać.
@Dryblas: To prawda, mój Exeggutor z Bimem sieje naprawdę srogi #!$%@? Pokemonom rożnego typu.

I dzięki, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że mam cierpliwie czekać i modlić się o dobre ataki przy kolejnych ewolucjach (i Snorlaxa z jajka). ( ͡º ͜ʖ͡º)