Wpis z mikrobloga

Chcę kupić konsole.
Co polecacie miedzy najnowszym PS4 a Xbox One?
Jeśli sam miałbym wybierać to chyba wybralbym PS4 bo każdy znajomy ma i można być grać wspólnie online i po wymieniać się grami. Osobiście nie znam nikogo kto ma Xboxa.
Myślałem może jeszcze nad kupnem jakiegoś wypasionego PCta ale za komputer musiałbym dać z jakieś 3000+ żeby pograć w najnowsze gry.
Po za tym mam 43' calowy telewizor.
#ps4 #xboxone #konsole
#pytanie

Co najlepsze do grania?

  • Najnowsze PS4 35.9% (265)
  • Xbox One 12.2% (90)
  • PC jakie parametry? 34.8% (257)
  • Szkoda pieniędzy na gry lepiej zainwestuj w siebie 17.1% (126)

Oddanych głosów: 738

  • 24
  • Odpowiedz
@kopek: Jak była premiera wiedźmina to można bylo ładnie zobaczyć dysproporcje między x'ami a ps4kami w Polsce - PS4 było kilkadziesiąt sztuk, a na X'a jakies 5. A jak ktoś już kupił, to wszyscy sie śmiali, że sprzedano drugą sztukę w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz nieskończony budżet, chcesz podpiąć PC pod telewizor i bawić sie z padami - PC będzie zawsze
  • Odpowiedz
@kopek: X
a co do znajomych kilku moich cały czas narzeka ze wybrali PS4 :D a to lagi na fifie a to indyki co miecha a to #!$%@? dzielenie gier z jednego konta ... Pomijam już kwestie niewygodnego pada czy brak ea acces ;)
  • Odpowiedz
@Mooops123: po korzystaniu z pada od X czy to 360 czy One cieżko korzysta sie z tego od PSa siakis taki mały nie poręczny ... ofc wiem ze mozna sie przyzwyczaić no ale po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kopek: lepszy ui, lepszy pad, wydajniejsze i bardziej stabilne usługi sieciowe (potwierdzone badaniami), obsługa Blu-ray 3D 4k HDR, lepsze gry z "abonamentu", ea access czyli gry EA za 19,99, wzorowy support, obsługa HDR w grach, play anywhere (kupujesz grę na konsoli i masz ją też na win10). Teraz zgadnij o której konsoli mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Exy to sprawa osobista ale ps4 ma uncharted, kolejną wersję "heavy rain" i w ciul gier "japońskich" kierowanych na eu/us gdzie xo ma gry tworzone na rynek us/eu (forza, gears of war, quantum break etc).

Nic dziwnego, że na dzień dzisiejszy sprzedaje się.... Ponad 3 razy więcej xbox
  • Odpowiedz
@Adel87: Wszystko jest jak najbardziej tak :) O Skorpio wiemy tyle na ile pozwalają marzenia developerów a i nazwę :) Sony to również duża korporacja,uważacie ze nie trzyma nic w zanadrzu? :D hehee
  • Odpowiedz
@kopek: Mam PS4 i komputer. Uważam, że jest to rozsądne rozwiązanie. Choć X mnie bardzo kręci bo w poprzedniej generacji zagrywaliśmy się z kolegami w Gears of War. Może kiedyś też kupię Xa...

Kup sobie to PS4 jak masz kasę i potem najwyżej zamień na Xboxa Scorpio. Ja bym tak zrobił. PS4 dzisiaj 1299 to w sumie dobra cena. Można rok się pobawić i potem jeszcze sprzedać.
  • Odpowiedz
@kopek: To co "zaoszczędzisz" przy kupnie konsoli, szybko wydasz z dużą nawiązką na gry. Kup PC. Jak kupisz odpowiednie podzespoły to naprawdę długo będziesz mógł pograć w nowe tytuły, a gier jest więcej i są tańsze.
  • Odpowiedz
@kopek:
Jak masz znajomych z ps4 to wybór jest prosty.

Ale jakbyś jednak chciał xo to teraz kupiłbym podstawową wersję. Można dostać poniżej 1k nową. A za rok, półtora wymienił na scorpio
  • Odpowiedz
@kopek: jeśli nie walisz gruchy do klatek tylko po prostu grasz to ja bym brał XOne na jakiejś promocji. Masa tytułów do ogrania, już dostępnych i tych które dopiero wyjdą, do tego sporo we wstecznej kompatybilności.
  • Odpowiedz