Wpis z mikrobloga

@spejsinwader: chyba liczyc nie umiesz, 20 brutto za godzinę to 3200 brutto miesięcznie. I tylke sięvz reguły zarabia w pierwszej pracy. Ja jako junior java jak jeszcze mało umialem to dostawałem jakieś 3-3.5 na reke(przy założeniu że pracuje cały miesiąc ale wtedy jeszcze pracowałem tak ze 120 godzin bo studiowalem). Kolega pracuje w ey i na start mowil ze właśnie miał podobne pieniadze. 5k na start to może dostaje jakiś
  • Odpowiedz
@rith na przykład po SGH. 5 po studiach to żaden wyczyn i multum ludzi dostaje już 8-10 bo kończąc studia ma kilka lat doświadczenia. Mi najwięcej oferowano 5,5netto na początku piątego roku.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:

Kolega pracuje w ey i na start mowil ze właśnie miał podobne pieniadze. 5k na start to może dostaje jakiś geniusz, ja takich nie znam.

Jeśli był stażystą, to może. W BIG4 dostawałeś 5-6K brutto na start nawet 5 lat temu.

W działach biznesowych z reguły jeszcze więcej. Potwierdzone info z pierwszej ręki,
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: co druga? Nie przesadzaj pozatym nie każda która studiuje na uniwersytecie medycznym to od razu na lekarskim bo jest jeszcze stomatologia, farmacja, dietetyka, pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo, zdrowie publiczne, położnictwo
  • Odpowiedz
co druga? Nie przesadzaj pozatym nie każda która studiuje na uniwersytecie medycznym to od razu na lekarskim bo jest jeszcze stomatologia, farmacja, dietetyka, pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo, zdrowie publiczne, położnictwo


@kubica941: Tag.

Moje obserwacje to jednak 99% socjolożek i psycholożek. Niektóre są od zarządzania i marketingu. Wszystkie bez pracy, lub w gównopracy. Chodziły na studia tylko dlatego, że tak trzeba, że wszyscy, chcą się mądre poczuć, albo znaleźć faceta (wcześniej poruchać
  • Odpowiedz
@spinaker: mówimy o 5netto na start (czyli gość bez doświadczenia). Ja rozumiem (i znam z autopsji), że wychodzisz z sgh i masz ~2-3 lata w miarę konkretnego doświadczenia i o 5k netto nie jest trudno (bo jesteś już gościem z 2 letnim doświadczeniem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz