Wpis z mikrobloga

Więcej już chyba nie kupię zamienników firmy Accura, znowu problem z AC-B123Y. Wcześniej pomimo prawie pełnego kartridża drukarka przestała pobierać żółty kolor (chyba powietrze dostało się jakoś do środka), a teraz nieszczelny kartridż na dole, co za szajs.... przecież nim nie rzucałem, ani wpychałem na siłę, po prostu włóż i zapomnij, ale nieee znowu jakieś problemy z tym badziewiem, więc pilnie poszukuje dobrych lecz nie drogich zamienników do drukarki atramentowej Brother DCP-J4110DW. Może ktoś z was posiada akurat ten model i poleci coś co akurat używa i przetestował na sobie albo po prostu ktoś coś mi tutaj doradzi co wybrać z rynku.

#brother #tusz #zamienniki #drukarki
  • 2
@hyhy: Problem polega na tym że swego czasu Brother co miesiąc wprowadzał nowe oprogramowanie tej drukarki, które blokowało wszystkie dostępne zamienniki. Teraz są już nowe chipy, które obchodzą wszystkie te dodatkowe zabezpieczenia i takie tusze mam u siebie. TUTAJ masz link. Nie pamiętam już kiedy ostatnio miałem na nie reklamację, a sprzedajemy kilkadziesiąt kompletów tygodniowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)