Wpis z mikrobloga

@mam_kaloryfer: wiem cholera... ja nie kupuję, ale mój brat tak. Jestem niejako zwiazany z Pixelem, bo wspóluczestnicze w robieniu Pixel Heaven (w małym stopniu, ale zawsze), wi.ęc siedzę trochę okrakiem na barykadzie. Tak do końca to nie wiadomo, co się wtedy odwaliło. Ale teksty o starcyh grach mają niezłe...
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: co nie zmienia faktu, że pixel fajnym magazynem jest.
Wątpi,ę czy starzy wyjadacze z cda będą w stanie wykrzesać z siebie tyle serca i pasji, ile wkładają redaktorzy PIXEL.

BTW PSXExtreme to też bardzo spoko magazyn.
  • Odpowiedz
@vateras131: zalezy co masz na mysli mowiac klasyk. Gry sprzed 2000 (chociaz bardziej tak przed 1995) to czesto tak zwane abandonware, czyli nie wiadomo kto jest wydawca, bo prawa zmienialy sie tak czesto ze sami autorzy nie wiedza co i jak. A jak nie ma producenta to komu zaplacisz za prawa do publikacji w magazynie?
  • Odpowiedz
  • 0
@mam_kaloryfer No, formuły jestem ciekaw, bo gram właściwie tylko w retro, ale jak zerknąłem na jakieś tego rodzaju magazyny, to nie byłem zachwycony. Gdyby to były fajne, pogłębione analizy, jakieś przekrojowe teksty, wędrówki po gatunkach /tematach /wątkach, jakieś poradniki do co bardziej hard-core'owych tytułów etc. to by może i było warto. A za jakieś parę obrazków i wyliczankę tytułów po łebkach, to dziękuję uprzejmie, wolę wydać te kasę na GOG, doczytać w
  • Odpowiedz