Wpis z mikrobloga

Sprzedalem niespodziewanie swoje #bmw f10.
I trzeba zanabyc cos w jej miejsce. Niedawno mialem okazje jezdzic

M6 gran coupe kolegi i zrobil na mnie piorunujace wrazenie

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/BMW-M6-Gran-Coupe-On-Avantgarde-Wheels-03.jpg

Jako,ze mam dostep do platformy ubezpieczeniowej gdzie mozna wylicytowac auta po szkodach znalazlem jedna sztuke.

Jakie bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie,ze jest bezwypadkowa, ale uszkodzona , bo


Poszla za


co jest smieszna cena za ten samochod.
Myslalem,ze dzikie czasy mafii pruszkowskiej sie juz skonczyly, a Polska to nie Los Santos

#kupautozmikro #samochody #ciekawostki

Pelen album

http://imgur.com/a/wE6x0
bigger - Sprzedalem niespodziewanie swoje #bmw f10. 
I trzeba zanabyc cos w jej miej...

źródło: comment_hFzXR3ayhlCPJsUIxQW6A8eHaaPUVp2d.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@bigger: Fajna ciekawostka ;)
Cena może i niska, ale jak to doprowadzić do porządku? Strasznie dużo upierdliwych szczegółów. Lampa, blachy, plastiki, skóry, nawet takie pierdoły jak pasy. Albo kupić dla siebie i niektóre z tych defektów zaakceptować, albo wsadzić kupę kasy w wymianę każdego jednego elementu.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: @PrevuD: A pewnie ze Wam powiem.( ͡ ͜ʖ ͡)

Platforma nazywa sie Autoonline . Testuje ja od jakiegos czasu i wyniki sa bardzo obiecujace

Trzeba miec (pisze z glowy) dzialalnosc min. 3 lata i oczywiscie wpisany handel autami. Do tego prawie 4k wpisowe i jakos 1000 na miesiac abonament.
  • Odpowiedz
@jamtojest: NO duzo. Na czesc by mozna przymknac oko, ale np. pasy sa zamienne z innymi bmw (na allegro sa z gran coupe za 300) . Zaglowek tez. I kilka innych #!$%@?. Kupujesz na FV za 92 kola

Najtanszy jest za 220 kola. Z 2014 kosztuje 3 i pol stowy juz. Mozna by sie pobawic.

( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Chateaubriand: Ale "boldupisz" czy nie czuje ironii? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak realnie to 90k za samochod dla w miare ogarnietej i pracujacej osoby to nie jest jakis Mt Everest.
  • Odpowiedz
@bigger: no ja nie pracuje (student - niedługo staż za 900 zł/m wiec o takie BMW to mogę sobie jedynie pooglądać co najwyżej) ale jeździłem 7 e66 znajomego i X5 i szczerze powiem ze świetne samochody.
  • Odpowiedz
@bigger: ogolnie to mocno uszkodzony, kazda duperela tam kosztuje. nachodzi mnie mysl ze takie auta kupuja zlodzieje i paserzy ktorzy czesci maja za free albo za grosze.
  • Odpowiedz
@dylon: Wbrew pozora nie jest tak zle. Pas kompletny o 300 zeta. Nawet dzwnilem do ASO i rozsadne ceny plastisiow. Zaglowki pasuja od serii 5/6/7(niektorych) blacharsko idzie ogarnac. Na takie czesci nie ma popytu duzego w tak luksusowych autach wiec ceny nie sa z dupy (jak np. przy Jagu)
  • Odpowiedz