Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych, turniejem i ewentualnie szukam jakiegoś organizatora i sponsora nagród! ( @Oskarek89 ma znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Jakie macie pomysły na zorganizowanie takiego wielkiego turnieju, oczywiście mam nadzieje ze #fut nie wchodzi w gre, tylko gra już drużynami normalnymi. napiszcie o swoich pomysłach i przemyśleniach na temat tego eventu, Dla niezorientowanych w temacie, chodzi nam o stworzenie ligi/turnieju FIFY 17 NA #pc

#fut17 #gry #origin
  • 23
@db95: Ja się piszę na 100%. Można zrobić jakieś 5 zł wpisowego u kogoś na PP + jakaś kasiora od sponsorów np. w zamian za "nazwę" turnieju.
Co do organizacji to pewnie jakąś drabinkę byłoby najwygodniej i najszybciej rozegrać. Z grupami za dużo meczy. Chyba, że nikomu nie będzie zależało na czasie.
Propunuje zrobic liste zespolow skladajaca sie z samych sredniakow na rownym poziomie i rozlosowac dla kazdego uczestnika po jednym. Oczywiscie raz wylosowany zespol odpada z puli.
Ja jestem za zrobieniem ligi normalnymi drużynami z tabelą tzn. gramy z każdym mecz i rewanż i normalnie 0/1/3 pnkt.

Dodatkowo coś w stylu:
- jeden mecz gramy drużyną powiedzmy 4.5 gwiazdki, a rewanż 4 gwiazdki
- możemy zagrać tylko 2 razy tą samą drużyną na przestrzeni całego sezonu:)
- ustalić liczbę drużyn w lidze i podzielić na 1. lige, 2. itd. i jeśli będziemy grać więcej niż 1 sezon to zasady