Wpis z mikrobloga

@joookub: Też się na początku cykałem, ale źle nie było :P Chociaż ja byłem na pokoju z kumplem w prywatnym mieszkaniu, to troszkę inaczej niż akademik. Musisz uważać, żeby się nie rozpić xD
  • Odpowiedz
@joookub: Aha i pewnie na początku będzie wszystko wyglądało dużo lepiej niż w licbazie - ciekawsze przedmioty, inteligentniejsi i bardziej ogarnięci ludzie - nie daj się zwieść, bo to tylko pozory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Mam takie naiwne marzenie żeby w akademiku było przynajmniej tak fajnie jak w serialach o internatach dla zdolnych uczniów gdzie chodzą sobie po dormsach opowiadając sobie nawzajem straszne historie albo bawią się rozkminiając razem jakieś zagadki, idealny scenariusz to Sakurasou, ale życie to nie fikcja (,)
  • Odpowiedz
@joookub: Ja mieszkam w akademiku od 3 lat i jest super! Wszystko zależy na kogo trafisz w pokoju u na swoim piętrze/boxie. Jakie miasto? Jakbyś miał jakieś pytanka jak wygląda życie akademickie to zapraszam na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakiegoś plusa albo jakiś komentarz na odwagę


@joookub: Istnieje jeszcze coś takiego jak studia zaoczne. Czyli studiujesz nie mieszkasz w akademiku i czasem dojeżdżasz na zajęcia. Jak coś to mogę polecić ten styl życia :3

Dobre rady.
1. Błagam cię nie zapij się. Na szczęście z alkoholizmu można się wyleczyć.
2. Jeśli jedzenie w lodówce się rusza to zmień jedzenie (albo lodówkę)
3. Po co szafa jak masz podłogę. Brudne rzeczy
  • Odpowiedz