Wpis z mikrobloga

@misiuplus: Mam 4.2 TDI od roku. Jestem mega zadowolony mimo kosztów utrzymania, które do niskich nie należą - luksus kosztuje. Gdybyś miał pytania chętnie odpowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zetigie Mnie bardziej interesuje benzyna:) Miałem okazję jeździć 4.2tdi i bardzo mi się spodobało. Może napiszesz co wymieniłeś w aucie i jakie były tego koszty. Przede wszystkim jak pneumatyka? Jaki masz rocznik? Bo ta która bede jechał oglądać to 2004
@misiuplus: Diesel ma swoje plusy i minusy ale miesiąc po zakupie auta musiałem regenerować turbo (2000zł za wyciągnięcie silnika i skrzyni + ok 380zł olej + reszta regeneracja dwóch turbin - łącznie 5800zł), za klocki przód z wymianą dałem ok 500zł, wymiana oleju w skrzyni z robocizną około 1000zł (z tego co kojarzę do silnika jak i do skrzyni wchodzi po ok. 10L.), świece 50zł x 8, potem znowu wymieniałem olej
zetigie - @misiuplus: Diesel ma swoje plusy i minusy ale miesiąc po zakupie auta musi...

źródło: comment_nxXyVnPR2MfWUVH81HynBcDBDffgqQF7.jpg

Pobierz
@zetigie Dzięki za wyczerpującą odpowiedź:) Bardzo ładna, na dodatek z dużym grillem. Luksus kosztuje. Dobrze, że masz wszystko zrobione i wiesz czym jeździsz. Ja przed zakupem z A8 chce pojechać do ASO żeby wszystko sprawdzali. Kupić byle co to nie sztuka.

PS: Święta racja, na częściach nie ma co oszczędzać;)