Wpis z mikrobloga

tyle było promocji na #xboxone a używki nadal w cenach prawie nówek, eh.
kupiłbym po taniości jakiegoś kloca, ale tylko do forzy to nie opłaca się nie wiadomo czego i za ile.
  • 18
  • Odpowiedz
@Gh0st: jedna chyba z lombardu, druga podejrzany sprzedawca. ogólnie nie atrakcyjne oferty. później coś za 750, a to wszystko nadal 500gb
a niedawno nówki 1TB za 900 zł.
mi też by odpowiadało nawet to 500, chodzi o różnicę.
  • Odpowiedz
@creed111: Zobacz na karen.pl Jak ostatnio kupiłem zestaw z forza fifa17 2xlive 3mc i quantum break za 1440. Sprzedałem wszystko co dodali i sama konsola wyszła ok. 870 zł.
  • Odpowiedz
@creed111:
Patrz też na gwarancję bo to ważne. Ja kupiłem z gwarancją prawie na dwa lata i już dzisiaj drugiego pada na gwarancji oddałem - przypadek, zepsuł się jak lądował na ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że tego nie sprawdzają
  • Odpowiedz
@jaro07: widziałem, oferta świetna, ale najpierw trzeba to 1400 wyłożyć :P. No i fifa teraz zleciała strasznie skoro ją wszędzie pchają.
wystarczyłby mi zwykły, zadbany golas.
  • Odpowiedz
@dopeboy:
Przez stronę. Za pierwszym razem tam gdzie wymiana całej konsoli - bo nie mogłem się dokopać do konkretnego podzespołu - wymienili mi pierwotnego pada na wersję z jackiem i lepszymi bumperami. Teraz wziąłem sobie wymianę akcesorium tj. pada i wybrałem wersję kolorystyczną Gears of War 4. Ciekawe czy taką dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gh0st u mnie nie przechodzi przez stronę, zatrzymuje się w momencie wpisywania numeru seryjnego pada, żadnego komunikatu ani ładowania strony. Ale jakieś pół roku temu też wymieniałem jednego, dostałem wtedy porysowanego w kopercie bąbelkowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dopeboy:
Ja miałem zwiechę przy wyborze pada z jackiem lub bez i wpisywaniu numeru. Przy następnym podejściu było ok. BTW pad jest przypisany do konsoli?
  • Odpowiedz
@dopeboy:
Tzn. miałem zapisaną konsolę a co za tym idzie - wszystkie pady. Jeden z nich się #!$%@?ł. Zaznaczyłem swoją konsolę zarejestrowaną na stronie MS, po czym wziąłem wymianę pada, wpisałem numer i z górki
  • Odpowiedz
@Gh0st: ok, ja tak samo robię, w zestawie z konsolą miałem jednego pada którego już wymieniłem, teraz chcę wymienić kolejnego już kupionego osobno i jest problem, chyba po prostu jutro tam zadzwonię
  • Odpowiedz