Wpis z mikrobloga

Piękny mecz miałem wczoraj miałem na ranku w #overwatch . Grałem Zarya. Jechaliśmy ich jak gunwo 2:1. Przy prowadzeniu na king of the hill 75% do 20 % dwóch typów z mojej ekipy w tym samym momencie postanowiło sobie wyjść. Jaki był efekt to wiadomo.

Drugi mecz wieczoru. Po kilku minutach meczu, w którym też prowadziliśmy jeden koleś sobie poszedł. A od kompa odchodziłem tak:
  • 5
@Obserwer: Oni nadal myślą, że jak ktoś wychodzi to od razu leaver, wystarczy, że ci neta #!$%@? na 10 sekund i już nie wrócisz do gry, bo system powracania do gry jest #!$%@? w takim przypadku. Miałem 30 sekund na powrót do gry jeszcze i nie mogłem, bo po ponownym zalogowaniu się do battlenetu nie pokazywało mi przycisku powrotu. Wystarczy zobaczyć po forach ile ludzi się skarży na ten system. Do
@Hasiomaszkietnik: Chętnie bym ich spytał dlaczego wyszli w tym samym momencie kiedy wygrywaliśmy 2:1. Znam problemy z tym, że blizzard #!$%@? ludzi randomowo i nawet Jeffrey Kaplan przyznał, że jest bug z powrotem do gry. gdyby #!$%@?ło ludzi po jednym to bym nie marudził. I w dupie mam co myślisz o mojej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)