Wpis z mikrobloga

Nie mam słów by opisać bylejakość #deutschebank i ich bankowości online na przykładzie #dbnet Nie dość że przedpotopowy design, poukrywane funkcje, nieczytelność to - uwaga - brak podwójnej weryfikacji przy przelewach. W każdym banku trzeba podać hasło sms albo ze zdrapki ale w DB - po co. Ktoś wbije na konto to może bez potwierdzeń dodatkowych przelewać w opór. A teraz jeszcze próbuje się zalogować, a tu komnikat "Nie udało się uzyskać bezpiecznego połączenia: Podczas łączenia z serwerem ebank.db-pbc.pl wystąpił błąd. Certyfikat uczestnika komunikacji ma nieprawidłowy podpis. Kod błędu: SECERRORBAD_SIGNATURE"

NIE DZIWNE ŻE UPADAJĄ...
#banki #bankowosc
  • 6
@sprzedam_nerke: @SystemHalted: Dokładnie, nie poodba Ci się, zamnkij konto od razu, banków jest mnóstwo, ciągle zachęcają jakimiś bonusami. Zadzwoń do nich, powiedz, że chcesz zamknąć, zoabczysz, że od razu będą chcieli dać Ci lokate, lepszy procencik itp. Nie raz tak robiłem, łatwo można dużą kasę na tym zarobić.
@invtraveler: Czytaj wyżej, było wymagane do założenia konta maklerskiego (na to nie narzekam) i przez nie można tylko wykonywać wpłaty/wypłaty co tak jak pisze - zdarza się rzadko. Ale ilekroć mam z tym do czynienia to mnie #!$%@? strzela. Pisze na mirko żeby ktoś się dwa razy zastanowił zanim założy tam konto z myślą o codziennym użytkowaniu.