Wpis z mikrobloga

U mnie ostatnie stadium grania w FM to nie liga z dupy i najgorszy klub...dla mnie to w ciągu 4 okienek pozbycie się całej 11 i granie młodymi, propozycje scoutów z mniejszych lig plus wypożyczenia z Niemiec. Wyjątkiem jest zawsze Kucharczyk! #kuchyking
Taktyka? Co sezon inna, bo i zmian sporo. W tej chwili 451 bo chcę się pozbyć Priovica.
Trochę jeszcze szrotu dostającego #!$%@? w LM zostało, ale sumiennie pracuję nad tym, by ich wysłać gdziekolwiek.
Pierwszy sezon nie taki zły. Chociaż ilość remisów przeraża.
PS: Pewnie dojadę do 2053/54 zanim FM17 stanie się jako tako grywalny.

#fm16 #footballmanager
Pshemeck - U mnie ostatnie stadium grania w FM to nie liga z dupy i najgorszy klub......

źródło: comment_IhAQA8cVVTZxyIcyIzt0Jt3QFbESlM3q.jpg

Pobierz
  • 5
@Rmne: Gram w managery od CM 93 i ominąłem tylko 2003 rok. Jak sie odpowiednio dobierze taktykę do graczy to nie jest problem w wygrywaniu ligi takim zespołem jak Legia. Zero scoutów/edytorów i innych bajek. Tylko scouci w grze,obserwacje ligi, dużo sparingów i odpowiednia taktyka. To nie jest gra, która jest trudna jak gra się Legią czy Realem.
@Pshemeck: co nie znaczy, że nie przydarzy się jakaś porażka. W 2018 mam skład w Lechu z 2-3 razy lepszy od pozostałych zespołów w lidze, a i tak nie jestem wstanie ogarnąć wszystkich meczy. To jest FM, tutaj dzieją się cuda, jesteś wstanie wpakować w Lidze Mistrzów BorussiM 4 gole w 15min, a potem stracić 3 z Ruchem u siebie... Zresztą, jeśli ugrałeś to sam, szacunek :D
@Rmne: Jasne że są możliwe wpadki, stąd mam te remisy :) W LE przegrałem 4 mecze mimo wyjścia z grupy. Jak dostaję w dziób to odpowiednie zmiany,rozmowa motywacyjna,zmiana nastawienia, polecenia i zawsze na remis wcisnę albo i na wygraną.