Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy. Szukam dla siebie zegarka casualowego do 400zł. Jako, że mam dosyć nieduży nadgarstek w grę wchodzą koperty do 42mm. W tym przedziale cenowym bardziej zależałoby mi na względnie dobrej jakości wykonania, niż na mechaniźmie automatycznym. Ze względu na to, że przez ostatnie 5 lat nosiłem divera, chciałem trochę urozmaicić nadgarstek i kupić coś innego. W oko wpadł mi taki zegarek

https://www.zegarek.net/zegarki/orient/zegarek_orient_FUNG2001B0.html

Ten model wygląda bardzo przyzwoicie, ale w zasadzie nie ma o nim informacji w internecie. Trochę mnie to martwi, ale słyszałem, że orient robi przyzwoite zegarki. Z opisu wydaje się być podobnego rozmiaru co seiko SNZG15K1, który całkiem fajnie leżał na nadgartsku.
Co myślicie o tym oriencie? Znalazłoby się jeszcze coś ciekawego pod moje wymagania w tym przedziale cenowym?
#zegarki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalySzu no jak pasuje ci kwarc, to będziesz pan zadowolony, za te pieniądze cudów nie warto się spodziewać, ale na pewno będzie to solidny zegarek, jak to Orient.

Ale lepiej kupić na Skywatches albo Dutyfreeisland, to starczy ci pieniędzy na automat, a i wybór będzie spory, a z kwarców np. seiko Snd253 czy jakoś tak też jest do wzięcia.
  • Odpowiedz