Wpis z mikrobloga

Dzień 8 - Piosenka, którą kiedyś lubiłeś, lecz teraz nienawidzisz.

Huhu, nie byłem pewien, czy istnieje taka piosenka w ogóle. Playlisty modyfikuję na bieżąco, a nie miałem takiej sytuacji, że jakąś piosenkę usuwałem ze zbioru zupełnie. Trochę siedziałem i zastanawiałem się nad przebojami młodości, ale nadal pustka w głowie. Łatwiej byłoby mi w drugą stronę - znaleźć piosenkę, której nienawidziłem, a teraz ją lubię. No ale, nie mogę po prostu skipnąć dnia, prawda? Muszę coś znaleźć! I w pewnym momencie dotarło do mnie "tak, eureka, to jest to!"

Nie mogę powiedzieć, że jakoś specjalnie nienawidzę tej piosenki, natomiast nie lubię jej słuchać. Może dlatego, że przyprowadza na myśl przykre wspomnienia z czasu gimnazjum, kiedy byłem jeszcze zupełnym lamusem życiowym, może dlatego, że jest po prostu słaba, no ciężko mi powiedzieć. Natomiast jest to jedna, jedyna piosenka, która wpadła mi do głowy podczas tego tematu.

Generalnie twórczość Skillet średnio mi się podoba, ale nie był to zespół, który bym przełączył w radiu. Natomiast ta piosenka była przeze mnie słyszana tyle razy, że już nią wymiotuję. Drugim pretendentem byłoby Happy Pharella Williamsa, ale Happy nigdy mi się jakoś bardzo nie podobało.


Skillet - Hero
#100piosenektherna #muzyka #skillet
T.....u - Dzień 8 - Piosenka, którą kiedyś lubiłeś, lecz teraz nienawidzisz.

 Huhu...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach