Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Morituria a byłabyś w stanie podpowiedzieć co mogę zrobić jak już takie coś wyszło? Bo na zmiane decyzji to troche za pozno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Joey89: Ciężko mi powiedzieć. Znam takie przypadki, gdzie ludziom po dziaraniu więziennymi "tuszami" co jakiś czas wyskakiwały różne syfy. Po normalnym tuszu - nie miałam takiej sytuacji. Zazwyczaj wynikało to właśnie z niedostosowania się do zaleceń w pielęgnacji. Mam nadzieję, że dajesz jednak tej skórze chwilę odetchnąć i nie nakładasz tego alantanu zbyt grubo, albo na brudną skórę.
Możesz zrobić tak, jak ktoś wyżej napisał - iść do studia i ich
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Morituria ok, dzieki sliczne :) prawdopodobnie to sam sobie zafundowałem, po grillu nie umylem reki tylko przysmarowalem mascia i tak chodzilem przez nastepny dzien bo nie mialem czasu umyc. Jak zwykle - glupota :p
  • Odpowiedz
@Joey89: No widzisz, to właśnie może być przyczyną. Zazwyczaj tego typu pierdoły wynikają z braku czasu/ niedopilnowania/ zaniedbania, a taka świeża dziara na początku jest dosyć wrażliwa. Spróbuj kupić ten tribiotic, posmarować nim. Mam nadzieję, że zniknie. Powodzenia :D
  • Odpowiedz