Wpis z mikrobloga

292 687 - 38 = 292 649

Sama nie wiem czy się rozpisywać czy nie... W każdym razie dziś kilka niefajnych sytuacji z rowerzystami - jazda koło siebie we trzech po ścieżce, słodka parka z rowerami stojąca na środku i obdarzająca się namiętnymi całusami, rowerzyści przejeżdżający na czerwonym, poirytowani, że Ty nie robisz tego samego (jechałam przed nimi). Sama trasa w sobie fajna, ale kurde - niektórzy tak bardzo nie myślą, że chyba wiem skąd bierze się opinia o rowerzystach jako takich.

#rowerowyrownik
gaska - 292 687 - 38 = 292 649



Sama nie wiem czy się rozpisywać czy nie... W każdy...

źródło: comment_GFhpzv9gWuxwAM7DdZvzVgNtFYJGxPIx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133: Ja wiem, ja też dostaję padaki przez to zatrzymywanie się na czerwonym, ale pakowanie się na czerwonym nie jest rozsądne i tyle.

@MrTofu: Muszę wstać rano, a nie koło 12, a wtedy spoko, powinnam dać radę. Zresztą, sama nie jeżdżę, więc wielkich obaw nie mam. No, ale to gdzieś za 2 tygodnie najwcześniej, bo za tydzień niestety, ale muszę jechać na wesele.

@parachutes: No przecież
  • Odpowiedz
@MrTofu: No to widzisz, ja gonię z jęzorem na brodzie, bo przede mną chłop ucieka.

@anonim1133: Niby tak, ale w tym miejscu nie było.

@parachutes: Kiedyś więcej jeździłam tak szczerze mówiąc. Ale usprawiedliwiam się tym, że rower mam od niedawna.
  • Odpowiedz