Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #homoseksualizm #lgbt

Zauważcie, że na prawackich marszach zdecydowaną większość stanowią młodzi mężczyźni. Nierzadko chodzą bez koszulek, eksponując wzajemnie swoją męskość. Stąd też mam uzasadnione podejrzenie, że to kryptogeje. A co Wy na ten temat sądzicie?

Czy prawaki to kryptogeje?

  • Tak 64.7% (622)
  • Nie 35.3% (340)

Oddanych głosów: 962

  • 23
  • Odpowiedz
@BigBlackCock: Do tego dodałbym zafascynowanie dość długimi, twardymi przedmiotami (kije, łomy, pręty, pałki policyjne i teleskopowe).
Zastanawiam się, czy ta fascynacja i przywiązanie do tychże przedmiotów nie jest wynikiem zaburzeń erekcji.
Chociaż może raczej to faktycznie chęć czucia czegoś twardego przy sobie (w sobie). Twoje wyjaśnienie lepsze.
  • Odpowiedz
@GordonLameman

Widzę że muszę jeszcze bardziej wyjaśnić.
Napisałem bo gardzę internetowymi prowokatorami takimi jak ty, tak samo jak gardziłbym kimś kto krzyczałby "#!$%@?ć pedałów".
Dla mnie jesteś na tym samym poziomie #!$%@? :D.
  • Odpowiedz
@BigBlackCock: Szczerze powiedziawszy dziwi mnie wasze zafascynowanie lgbt i ruchami narodowymi, z resztą to nie pierwszy raz jak widzę gdy lewica usilnie stara się szukać gejów. Jak marzycie o męskich partnerach jak seby z ONR to polecam poszukać po klubach a nie marzyć o romansie z narodowcami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BigBlackCock: kobiety zwyczajnie w przygniatającej większości nie maja żadnych zainteresowań a tym bardziej wyrobionych poglądów politycznych. Ot cała zagwozdka
  • Odpowiedz
W sumie to nawet rozumiem gejów. Ze względu na swoją orientacje mogą do minimum ograniczyć kontakty z tzw. Płcią piękna
  • Odpowiedz