Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: ja mam szpeca w otwocku jak cie interesuje, goscia wyhaczyłem z forum virago jeszcze zreanimował mi virówke a teraz robi szerszenia, ostatnio kolegi cbrkę wstawialiśmy i też był zadowolony
@bocznica dużo chyba nie. Zobaczy się. Napewno z tym zapłonem niech szpecu ogarnie, zawory robilem w zeszłym sezonie,co najwyżej gażniki, a no i dominatora chyba będę zakładał w końcu. Podgrzewanie manetek i gniazdo ładowania, no i żeby mi wycięli pozostałość po tym alarmie bo mnie #!$%@? taka prowizorka że zworką. A co do reszty to wyjdzie w praniu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kick_Ass: Japan Workshop (teraz mają inną nazwę, coś z customami) to nie polecam. Odwalili fuszerkę (nie posłuchali mnie, co chciałem żeby zrobili), obsunęli się tydzień z oddaniem moto. Tanio jakoś specjalnie nie było.
@Ostasz: rzut oka na ich fb i powstala jakas dziwna chybryda warsztatu z tunerownią... nie wiem, ja bylem raz, zrobili, oddali... to dowodzi jedynie tego ze ogarniety warsztat w PL to jak wygrac w totka, chyba za zastanowie nad otwarciem swojego XD
@bocznica: dokładnie, to Ci sami. Ja się sparzyłem, i dziękuję, nie wracam.
@Kick_Ass: przypomniało mi się - spoko ogarnięte ziomki podobno są w Aim-Motocykle na Instalatorów. Dwóch znajomych mi polecało, miałem tam odgruzować swoją Grację Dominację ale trafiła mi się tańsza i (oby) lepsza opcja. Zadzwoń, pogadaj.
@kozaqwawa: chyba niedlugo przetestuje tego majstra. Ciekawe czy bedzie chcial wyregulowac viadro. W stajni powiedzieli ze jak pali 9 jezdzac delikatnie to jest ok, kichac prychac tez moze i najlepiej zebym u nich nie zostawial na regulacje.
Nie zostawie juz nigdy na nic :)
@swiezaak: nie wiem ile powinno palić viadro :) ale jak zobaczył mojego 23letniego virago to sie za glowe zlapał i zapytał kto to ustawiał :) po regulacji zaworów, naprawie i synchro gazników silnik palił jak marzenie i jezdzil jak szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°)