Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj się spytałem przyjaciela czemu ma nowy telefon. Zobaczyłem tylko jego minę i wiedziałem, że to nie było w stylu „ naebałem się i zgubiłem” , czy „pękł mi ekran i wymieniłem telefon”.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja lvl 22 jadę z rodzicami na wakacje nad morze. Mała wieś przynajmniej nikt mnie nie zna.
Przegryw lvl over 9000, ale muszę bo zakaz zostawania samemu w domu.
No ale nie będę przecież z nimi chodził. Nadchodzi gorączka sobotniej nocy. Idę do klubu.
Wychodzę naebany jak z stąd do San Marino. Zabrakło alko idę do monopolowego, który jest na drugim końcu wsi.
Nie będę tak szedł rozpalam lufę na miłą drogę. Idę nie wiem ile, czas się zakrzywił.
Mijam faceta na wózku inwalidzkim. Krzyczy gdzie idę. Do monopolowego.
Idę z tobą. Masz zioło ?
Patrzę na niego lvl 24-25 kurde szkoda go zapalę z nim.
Nie mam siły ruszać rękami popchaj mnie. CO.PNG. NO PCHAJ BO RĘKAMI NIE MOGĘ RUSZAĆ.
No dobra pcham. SZYBCIEJ. lol pcham szybciej. SZYBCIEJ !!. Jezu zaczynam biec. SZYBCIEJ !!!!!
Zaczynam biec sprintem pchając wózek inwalidzki XDDDDD Nie zauważyłem progu zwalniającego.
Razem z wózkiem #!$%@?śmy się. Chłopa wystrzeliło na 10 metrów w dal. BOŻE ZABIŁEM GO.
Chyba ucieknę, albo nie muszę mu pomóc. Pochodzę powoli. POCHYL SIĘ DAJ MI BARKI MUSZĘ WSIĄŚĆ NA WÓZEK. Robię co mówi. POCHYL SIĘ. Czemu? POCHYL SIĘ MÓWIĘ. Ale dlaczego?
KAŻDY KTO MNIE WYWALIŁ Z WÓZKA MUSI DOSTAĆ LIŚCIA. Kurde w sumie należy mi się to się pochylam.
Nigdy nie dostałem tak soczystego liścia jak wtedy. Jedziemy dalej w stronę monopolowego.
Gdy byliśmy już u celu poszedłem kupić wódkę. On wjechał za mną. Wracam z trunkiem. WJEB MNIE W TĄ ŚCIANĘ. cotusieodjaniepawla.msi Ściana ze szkła. WJEB MNIE W TĄ ŚCIANĘ JESTEM ARCHANIOŁEM GARBIELEM.
#!$%@?.dll nie wrzucę cię w ścianę. GDZIE IDZIESZ TERAZ. Ale się dziad przyczepił.
Do klubu. IDĘ Z TOBĄ PCHAJ MNIE! Boże znowu.
Jesteśmy obok klubu. Schody jak do Olimpu. Zaraz przyjdę zaniosę wódkę.
Nie wróciłem XDDDD Spieprzyłem i zostawiłem inwalidę pod klubem XDD
BOŻE JESTEM PRZEGRYWEM UCIEKAM NAWET PRZED INWALIDĄ XDDDD
Dzień drugi nogi bolą AŁA JAK MNIE WSZYSTKO BOLI. Idę zjeść kebsa i przy okazji opowiadam historię.
Facet zamarł. #!$%@?ŁEŚ PREZESA I JESZCZE ŻYJESZ? NIKT GO NIE WIDZIAŁ OD WCZORAJ NIKT NIE WIE GDZIE ON JEST.
Zabiłem szefa gangu który jeździ na wózku XDDDDD
Tak, nadal się nie dowiedziałem jak zgubił telefon.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#coolstory #pasta #truestory #pstoprawda