Wpis z mikrobloga

@avltree: nie oczekuje jakis wilekich sukcesow. Ale glownie (90%) strzelectwo do celu (tarczy / tiro de precision) i pewnie rekreacyjnie czasami jakis przelot typu IPSC.

Robie to dla siebie (hobby 1-2 razy w tygodniue) a bron sportowa typu: Pardini SP po prostu mi sie nie podoba z wygladu.
@porque: Z osobistego więc doświadczenia mogę polecić moją maszynę - CZ 75 Tactical Sports. W IPSC nie łapie się w production, trzeba strzelać w standard, ale w moim przypadku chodzi głównie o frajdę, nie o wyniki, więc mnie to nie boli. Za to do tarczy jest super w kategorii broni sportowo-bojowej, ze względu na arcydelikatny spust single action - strzela się z niego dosłownie jak z rewolweru, taki jest delikatny. Linia
@avltree: dzieki wielkie, o takie opinie mi chodzi. Ja i tak bron bede mogl tylko i wylacznie przenosic w walizce takze to mnie nie martwi (jezeli chodzi o ciezar).

Ja mam takie samo zalozenie, glownie chodzi mi o frajde (oprocz obligatoryjnego wystrzelania X punktow aby mi nie odebrali licencji) no i chcialbym po roku powiedzmy wejsc kategorie wyzej aby moc kupic wiecej sprzetu xD
@nico112: hm. Nie wiem jak to wyglada w Polsce. Ale z tego co sie orientuje tutaj gdzie mieszkam po prostu widzę ze ludzie przenoszą swoją broń w walizce od broni. Nie widziałem zeby chodzi z bronią w kaburze. Oczywiście nie mowie tutaj o policji etc. Mam nadzieje ze o to pytałeś?
@nico112: spoko :) szczerze mówiąc nawet nie wiem jak wyglada proces przyznania licencji w Polsce i czy mozna miec bron w kaburze. Bo z tego co sie orientuje (dowiem sie więcej na dniach pewnie) należy przenosić pistolet w walizce z rozladowanym magazynkiem