Wpis z mikrobloga

#pracalicencjacka #licencjat #studbaza

W środę bronię pracę licencjacką nt. propagandy w internecie. Opisuję w niej historię propagandy, jej zarys, wraz z metodami i narzędziami - 1 rozdział to głównie sucha teoria z wykładów mojego promotora. W drugim rozdziale opisuje nasz kochany serwis i #aferabanhammera, w którym skupiam się troszkę na aspekcie technologicznym stworzenia samego skryptu(musiałem ze względu na kierunek) i późniejsze akcje szkalowania Biczplisa. Trzeci natomiast to wojna informacyjna w Rosji, trolle internetowe i kilka narzędzi opisanych w przeróżnych artykułach + na wykopie znalazłem raport Centrum Eksperckiego NATO właśnie na temat wojny informacyjnej Rosji.

Wrzucę go wieczorem/jutro na Mirko(dopytam się promotora czy już mogę umieścić go w necie) i wołam zainteresowanych sprzed kilku miesięcy(trochę się przeciągnęło, ale nic nie poradzę Mirasy i Mirabelki). Nie ukrywam, że praca mogłaby zostać napisana bardziej dokładnie, z większym rozmachem i przede wszystkim schludniej, ale nie starczyło mi czasu(miałem sporo roboty w pracy+korepetycje)

Wołam zainteresowanych sprzed kilku miesięcy -

@Meles_Meneles: @Maldibon: @zone3: @Namarin: @bzykacz: @4554: @zespol_niebieskich_pieluszek @Pan_Mirek: @YoSoyTom: @JTR95: @itkaaa94: Obserwujcie tag #propagandawinternecie . Zawołam jak już będzie gotowe ;).
  • 5
  • Odpowiedz