Wpis z mikrobloga

#ios #android #apple #xiaomi #gownoburza

Jak wygląda zakup iPhone?

1. Wybierasz model
2. Płacisz
3. Wyjmujesz z pudełka
4. Odpalasz
6. Dalej, dalej, dalej, zaloguj się, dalej
5. Wkładasz do kieszeni
7. Mówisz rodzicom o swoim homoseksualiźmie
8. Działa, elo

Jak wygląda zakup telefonu na Andoidzie (na przykładzie nowego Xiaomi Redmi Note 3 Pro znajomego)

1. Wybierasz model
2. Płacisz
3. Wyjmujesz z pudełka
4.76 Odpalasz
5. Dalej, dalej, dalej, zaloguj się, dalej
9. Wkładasz do kieszeni
7. A nie, jednak zadzwonię
8. Wyłącz tryb samolotowy żeby nawiązać połączenie
6. dafuq.psd
10. Tryb samolotowy ciągle wyłączony
11. A dobra, w końcu telefon nie jest do dzwonienia, sprawdźmy aparat
12. Nie można wykonać zdjęcia
13. #!$%@?.tiff
14. poszperajmy na forum szajomi
16. 100 osób ma podobny błąd
15. Mało kto udziela odpowiedzi
17. Jakiś wesoły obywatel Indii twierdzi, że trzeba wejść w Recovery Mode
18. Uwaga, wchodzimy
19. Czekamy, czekamy … recovery mode nie chce się odpalić
20. Czytam dalej
21. Jakiś chińczyk pisze, że trzeba wymienić rom
28. Tutorial ma jakieś 420 punktów
23. Nie daje gwarancji, że cokolwiek się zmieni
24. W Androidzie jak w lesie
mq1 - #ios #android #apple #xiaomi #gownoburza

Jak wygląda zakup iPhone?

1. Wyb...

źródło: comment_GwJjbC98U5YJYiei7g6pPME1GtpNfqfW.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • 83
Idziesz ulicą. Nagle... PIERDUT! Patrzysz szybko za siebie, a tam katastrofa, matka z dwójką malutkich dzieci przygrzała samochodem prosto w słup! Podbiegasz szybko do wraku, widzisz, że dzieciom dzięki nowoczesnym fotelikom samochodowym nic się nie stało, jednakże matka jest ciężko ranna. Sprawdzasz czy jest przytomna, niestety brak reakcji, zauważasz, że na nodze z przeciętej tętnicy wypływa krew... W miarę swoich możliwości zakładasz prowizoryczną opaskę uciskową. Masz mało czasu, musisz wezwać pomoc zanim
  • Odpowiedz
@mq1: Dziwne, wyjąłem Mi5 z pudełka, włączyłem standardowe dalej jak w androidzie, jedynie Google się srało, że nie chce im udostępnić danych o aplikacji bo pokazywał ten komunikat trzy razy... Do tego miałem najnowszy Stable Global, ludzie to koala problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@blackdoll: nie jest to PL dystrybucja, ale z tych łatwo dostępnych w PL to jest temu najbliższe i zapewnia tu gwarancję. Zresztą można ich tu zawolac: @Ibuygou niech się sami wypowiedzą. Ja swojego Xiaomi kupiłem przez gearbest i nie robił mi takich problemów jak OPowie, ale mimo wszystko wymagał zmiany romu raz na jakiś czas (bo ciężko było dostać taki który nie ma jakiejś wkurzajacej wady) i dopiero zmiana na 1+3
  • Odpowiedz
Powinieneś zaktualizować post o "Jak wygląda zakup iPhone za 3000zł" i "Jak wygląda zakup telefonu na Andoidzie (na przykładzie nowego Xiaomi Redmi Note 3 Pro znajomego) za 800zł" Taka subtelna różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cincin27: nie za telefon tylko za zestaw "zrób sobie telefon, bo po wyjeciu z pudelka sobie nie podzwonisz"
  • Odpowiedz