Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Mirki jest taki drobny pomysl, ze skoro tyle roznej cebuli za centa itd. to moze by zroganizowal akcje zeby pokupowac i powysylac pare wybranych itemow np. do domow dziecka, np. sa rozne czapki, ubranka, jakies drobne gadzety, zabawki.. itp.

Ja wiem, ze to nie jest nie wiadomo co, ale mozna by sprawic drobna przyjemnosc a tego jest tak duzo, ze chyba nikomu nie ubedzie.

To jest tylko pomysl, kolega @MAYOSEH poparl pomysl, moze reszta tez sie dolaczy.

W razie czego moge ogarnac karty, ktos by mogl pomoc ogarnac przedmioty i zamowienia i zrobilibysmy jaks drobna akcje.

Wszystko zalezy od Was czy bedzie poparcie.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majster49: Nie kumam? Jeśli chodzi ci o zamawianie pod adres docelowy to absolutnie nie tak to widzę.
Zamawiamy do siebie a na koniec wysyłamy do kogoś ogarniającego większą pakę albo jak ktoś z większego miasta to można się umówić lokalnie.
  • Odpowiedz
@majster49: @czerwonyziemniak: @nie_znam_sie_ale_sie_wypowiem: Durny pomysł, ale inicjatywa zacna tu się zgadzam ze śmieszkowaniem @Michuy

To już lepiej się zorganizujmy cebulaki z cebulackich oraz chińskich tagów i na święta dzieciakom zróbmy jakieś paczki fajne, czasu sporo na to by było - nie jako wypok tylko właśnie pogardzani wiecznie, przez trolli, zielonki i użytkowników iOS (( )) ludzie spod #cebuladeals i #aliexpress +etc..., którzy muszą kupować po kilka centów, bo ich nie stać na nic więcej #pdk

Może nawet jeden dom w jednym województwie się ogarnęłoby, ja mam niedaleko taki mógłbym nawet fanty
  • Odpowiedz
@majster49: @Dezynwoltura: Serio chcecie kupowac chinski szajs bez certyfikatu CE, ktory moze zrobic wiecej szkód niż pożytku i jeszcze dobije tym te dzieciaki? Nie mieszkamy w Bangladeszu, tylko w samym srodku Europy - tu naprawde w domach dziecka maja papier toaletowy i nie uwierzycie - komputery rowniez!
Juz lepiej wplaccie te pieniadze na jakas fundacje, lepiej to spozytkujecie..
  • Odpowiedz
@majster49: Pomysł zacny, ale w komentarzach jak zawsze polaczki kłócą się zamiast podać jakieś linki co konkretnie kupić i zamówić i na jaki adres. Weźcie ludzie zamknijcie się! Bo jedyne co potraficie to wymądrzać się i kłócić z innymi. A teraz podawać linki i adresy domów dziecka i wyślemy im coś.
  • Odpowiedz