Wpis z mikrobloga

@av18 taktyka PiSu -
Nowoczesna i PO to sprzedawczyki, a Kukiz zamiast nam pomagać to nieraz podaje rękę Petru!1111
Taktyka #neuropa
PiS to oszołomy, dyktatorzy, nie lubię ich a Kukiz to przystawka PiSu. Ludzi na poważnie interesujących się polityką jest niewiele. Większość opiera się na emocjach. Ten kto dostaje newsy z TV- jest za #neuropa ,ten kto wmowił sobie że PO to niemcy, bo usłyszał od ludzi to popiera PiS.Około 5 %
I co to za prostackie odpały miał?

Odsyłam do koroluka
http://www.wykop.pl/link/3356501/kukiz-wierze-kaczynskiemu-jesli-chodzi-o-patriotyzm-czy-walke-z-korupcja/#comment-39431395

Tyle o jego głupocie. Jeszcze większe zasługi oddał na polu grubiaństwa:

- po wyjściu ze studia Telewizji Republika rzucił pod nosem w obecności dziennikarki obelgę pisowskie k...y;
- kpi z urody innych, niepisowskich dziennikarek (Napisałem do tej pieknej :-) pani Oracz sms);
- jeszcze innym przekręca nazwiska (Prawda, pani #!$%@?? Przepraszam - Opozda);
- notorycznie łamał słowo ws. przyjścia do programu
@sevenofnine: @av18: @Basiura89: @grim_fandango: @zakmacher: @Kapitan_Neuropa: Właśnie takie opinie jak wyżej pisałam słyszę od znajomych o wolorynkowych poglądach , którzy najczęściej głosowali na Korwina, a nie lewaków. Dlatego zastanawiam się czy czegoś o nim nie wiem i faktycznie nie jest taki cool czy to coś nie tak z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kukiz faktycznie lubi kogoś przezwać ale jak dla mnie
@biala-dama:

Kukiz faktycznie lubi kogoś przezwać ale jak dla mnie to nie świadczy to na jego niekorzyść- jest szczery , zazwyczaj się z nim zgadzam a sama też tak robie w domu.

Od kiedy szczerość oparta na obrażaniu to zaleta? Można być szczerym bez prymitywnych docinek. Rozumiem że osoba kierująca się emocjami wydaje się prawdomówna i prawdziwa, ale człowiek pretendujący do ważnych stołków powinien kierować się chłodną głowa. Dlatego jak zapytasz
@biala-dama: wykop to siedlisko antyspołecznych gimbusów, a tacy ludzie popierają Korwina, największym wrogiem Korwina jest bezpośrednia konkurencja czyli Kukiz, dlatego na wykopie przeczytasz ciepłe słowa o SLD czy PO ale nie o Kukizie