Wpis z mikrobloga

NA RAZIE NA DZISIAJ TYLE
NIE PYTAĆ JAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIE WIEM DLACZEGO NIE MOGĘ ZAWOŁAĆ, WYWALA KOMUNIKAT, ŻE POPRZPRZEDNIE WOŁANIE NIEZAKOŃCZONE, A ROBIŁEM WCZORAJ
JAK ICH ZAWOŁAĆ Z TEGO WPISU
http://www.wykop.pl/wpis/19733519/dobra-robimy-tak-kto-chce-byc-zawsze-wolany-plusuj/

23.09 Typer : Aris Papadopoulos
FAC TEAM FUR WIEN vs WSG WATTENS
Typ: FAC TEAM FUR WIEN -0.50 ah
Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Kurs typera: 2.08 (Pinnacle Sports)

23.09 Typer: Hofmann
SC Rasta Vechta-Braunschewig
Typ: SC Rasta Vechta -5
Koszykówka, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Kurs typera: 1.91 PINNACLE

23.09 Typer : Aris Papadopoulos
BW LINZ vs LASK LINZ
Typ: LASK LINZ -0.75 ah
Austria, Erste Liga
Godzina: 20:30
Kurs typera: 1.72 (Pinnacle Sports)

24.09 Typer: Marcek
Mineros de Zacatecas - Cafetaleros de Tapachula
Typ: Mineros de Zacatecas -0.75ah
Mexico » Liga de Ascenso
Godzina 02:00
Kurs: 1.80(bet365)
Stawka typera: 1/10

#darmoweplatne #bukmacherka
  • 172
  • Odpowiedz
@kenay: Jak mi typy duszka będą jako tako wchodzić to chyba wezmę sobie te 2 tygodnie na próbę :) Ostatnio chyba pisał że w zeszłym tygodniu był 1100 na plusie
  • Odpowiedz
W idealnym świecie ktoś by w końcu poprawił wykop.pl i ogarnął jakieś dodatkowe funkcje, jak np powiadomienia bez konieczności wołania - dodawania masy zbednych komentarzy pod wpisem, ale to wykop ب_ب


@zonedout mówisz o obserwowanych tagach?
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Przy obserwowaniu tagów też nie masz powiadomień (takich powiadomień jak przy wołaniu). Chciałbym mieć możliwość włączenia powiadomień (jak przy wołaniu) albo dla odpowiedniego tagu, albo dla wpisów danej osoby przy konkretnym tagu. Fakt, możesz obserwować tag i mieć go w /moj, ale jeśli obserwujesz dużo tagów lub tagi mocno aktywne, to konkretna treść może Ci "uciec".
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Ktoś pisał że na reddicie chyba coś takiego jest że można sobie oznaczyć post a potem autor posta ma możliwość zawołania wszystkich co oznaczyli sobie post. Czyli to samo co MirkoListy ale wbudowane w portal. Przydałoby się coś takiego ale trzeba nowe reklamy Żubra implementować.
  • Odpowiedz