Wpis z mikrobloga

@Rabusek:
Mam obecnie iPhone'a 6, myślałem nad przesiadką na siódemkę, ale dzisiaj pobawiłem się trochę nią w pracy (znajomy kupił) i raczej bym wybrał 6s. Dlaczego?

- nowy przycisk "home" mnie mega wkurza. Jak tego można w ogóle używać? :/
- design niezmienny od 2 lat (6, 6s, 7 - zupełnie to samo, siódemka nie ma dwóch pasków...)
- jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
  • 1
@rumkowski: próbowałeś przycisku używać dłużej niż minutę? Bo ja na stary bym zwyczajnie kuźnie wrócił

W zestawie dostajesz słuchawki na lightning - o ile słuchasz z dołączanych a nie swoich to problem cię nie dotyczy
  • Odpowiedz
@Rabusek: ja zamówiłem tydzień temu w @x-kom: ale dzisiaj się dowiedziałem ze nie dostali nic i nie wiadomo kiedy dostaną ( ͡° ʖ̯ ͡°) ty zamawiałeś czy można podejść i kupić?
  • Odpowiedz
@Rabusek: dopóki wahasz sie czy kupić traktują Cie jak króla. Potem maja delikatnie mówiąc #!$%@?.

Oddałem tam telefon do serwisu, trzymali trzy tygodnie, potem źle naprawili i oddali a jak przyszedłem znowu z reklamacja to sugerowali ze specjalnie sobie telefon uszkodziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem znowu długo trzymali.

Ogólnie doświadczenia - dramat. Chamstwo i drobnomieszczaństwo. Zreszta widać po opiniach na fb co to za towarzystwo,
  • Odpowiedz