Wpis z mikrobloga

@Kapitan_pesymista: Najlepsza restauracja w Białymstoku to Receptura - jedyna z naszego miasta w przewodniku Gault&Millau. Bardzo dobra jest też Czarna Owca (policzki ftw) i Sztuka Mięsa (Osso Bucco). Na burgera właściwie tylko Buła i Spóła i Sztuka mięsa, resztę staraj się omijać. Ludzie chwalą też Tokaj, mi natomiast średnio podchodzi.
  • Odpowiedz
@Kapitan_pesymista: jeśli masz ochotę na węgierskie smaki to zdecydowanie Tokaj. Kucharzem jest prawdziwy Węgier i powiem Ci, że w daniach tam serwowanych naprawdę znajduję dawno zapomniane smaki potraw, które podawała mi moja przyszywana, węgierska babcia. Cudo.
Sztukę mięsa również polecam (zwłaszcza żeberka lub hamburgery), z hamburgerowni jeszcze smacznie serwują w QuickBurger i całkiem nieźle w Miły Burger.
  • Odpowiedz
całkiem nieźle w Miły Burger.


@adamgtx: chcesz go otruć? Byłem dwa razy w "nowej" lokalizacji (tzn. na Wesołej w innym budynku, gdzie wchodzi się schodami w górę) i mięso jest najwyżej średnie - a często ja i znajomi źle się po nim czujemy...

Najlepsza restauracja w Białymstoku to Receptura - jedyna z naszego miasta w przewodniku Gault&Millau.


@konik: polskiej edycji przewodnika - żeby ktoś nie myślał, że to poziom światowy
  • Odpowiedz
@cofko: nie upieram się, że moje kubki smakowe to nie plebs i bieda... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi tam zawsze smakowało, ale w sumie to niczego nie dowodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kapitan_pesymista: jeszcze polecam żydowską knajpę w Tykocinie i jak lubisz raki to jest też tam między rynkiem, a rzeką restauracja, w której kręcili sceny "u Pana Boga za piecem" czy
  • Odpowiedz