Wpis z mikrobloga

Mirki, a teraz na poważnie. A raczej mirabelki. Powiedźcie mi proszę co sądzicie o tego typu makijażu. Mam na myśli wyjątkowo rzucające się w oczy brwi.
Czy coś takiego uchodzi za perfekcyjnie zrobiony makijaż czy może za przesyt?
Pytam poważnie i proszę sobie nie śmieszkować. A swojego zdania na ten temat czy mi się podoba czy nie, jeszcze Wam nie ujawnię :)

#makijaz #rozowepaski #niebieskiepaski #uroda #kosmetyki #zdrowie #makeup #modadamska #moda #pytanie #kiciochpyta
Bunch - Mirki, a teraz na poważnie. A raczej mirabelki. Powiedźcie mi proszę co sądzi...

źródło: comment_wg9gwNb5pECwmODlLfun5kSZkI7hT4LA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Bunch: To...zależy. Jak są dobrze zrobione,łuk nie jest za wysoki itd.- w takim razie okej,nawet dobrze się na to patrzy. W innych wypadkach odpada.
  • Odpowiedz
@Bunch: ja uważam że są zrobione fajnie i nie rzucają się aż tak w oczy. Kolor idealny dla niej, mogłaby tylko mniej tego produktu nałożyć i wyglądałoby naturalniej :)
  • Odpowiedz
@Bunch: Na tym zdjęciu wygląda to w miarę dobrze, ale ja bym czegoś takiego swoim brwiom nie zrobiła. No i zgadzam się z @laVey. Trzeba umieć to dobrze zrobić, a niestety rzadko się to zdarza :(
  • Odpowiedz
@Bunch: Delikatna sprawa. Brwi ciemne muszą być doskonale zrobione - od odpowiedniego odcienia po odpowiedni, pasujący do twarzy kształt. Jak sie przesadzi (co niestety często widzę wsród znajomych dziewczyn) wychodzi efekt brwi namalowanych markerem. Ja sama mam naturalnie gęste i czarne brwi. Na szczęście mam przyjaciółkę która ma zmysł estetyczny i z plemników jakie sobie fundowałam, zrobiła mi ładne, kształtne wyraźne brwi. Ale nie aż tak jak pani ze zdjęcia :)
  • Odpowiedz
@hemoglobinka: A biorąc za przykład te ze zdjecia, to nie wydaje Ci się, że są albo własnie zbyt mocno zrobione, albo "zbyt dokładnie" przy każdym ich rogu?
Zasatanawiam się czy bym ich właśnie nie określił namalowanych markerem. Ale sam nie wiem.
  • Odpowiedz