Wpis z mikrobloga

Hurr durr ta pierdzielona dzienna/nocna.. Dobra nie o tym miał być ten wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak jak obiecałem w tym wpisie <==

Zamieszczam filmik z pokazem nowego domu gdzie już jutro wprowadzą się pierwsze mireczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Z tej okazji ogłaszam również #konkurs, do wygrania 3x pluszowe, ręcznie dziergane (przez pewną mirabelkę) #polandball'e widoczne na filmiku.

By wygrać pierwszego Polandballa wystarczy zaplusować ten wpis oraz obserwować mój profil, a ja wylosuje zwycięzcę dzisiaj do godziny 2137 czasu #uk - łatwe, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

By wygrać drugiego Polandballa, należy podać mi liczbę wszystkich countryballi ukrytych na filmiku w komentarzu w tym wpisie (z rozdzieleniem na liczbę UKballi i Polandballi) - kto pierwszy: ten wygrywa drugiego Polandballa.

By wygrać trzeciego Polandballa, wystarczy wymyślić nazwę dla nowego przybytku mirków (Stuley's Inn już zajęte w innym domu, hehe) - wybiore ten z największa ilością plusów, lub ten który najbardziej mi się spodoba - jeśli najbardziej plusowany będzie różny od tego którego wybiore (lub będzie nie na temat nazwy domu) - wtedy dorzucam do puli 4 Polandballa którego wyślę obydwu zwycięzcom.

Jeśli filmik na YT uzyska +100 łapek w górę - dorzucam do puli kolejnego Polandballa, którego wylosuję spośród osób plusujących ten wpis i obserwujących mój profil.

Wszystko jasne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To do dzieła!

Obserwuj #sorekcharityltd <==

#emigracja #emigrujzwykopem #anglia #yorkshire #pracazagranica #dom
sorek - Hurr durr ta pierdzielona dzienna/nocna.. Dobra nie o tym miał być ten wpis (...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Saeglopur nie, wideo przygotowałem ja :) nasza firma PNV Solutions świadczy usługi remontowe i konwersje domów do standardu HMO - zapewniamy również ich pełną obsługę oraz gwarancję stałego, nieprzerwanego przychodu miesięcznego zależnego od wartości domu (tu £550 miesięcznie) :)
  • Odpowiedz
@sorek: zapoznalem sie z reszta filmow na kanale. Powiem jedno. Nie obraz sie ale zyjecie tam troche jak robaki. Po 6-10 osob na kupie. Okolica odrazajaca, warunki kiepskie. Jednym slowem UK i emigracja na magazyn...
  • Odpowiedz