Wpis z mikrobloga

Hurr durr ta pierdzielona dzienna/nocna.. Dobra nie o tym miał być ten wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak jak obiecałem w tym wpisie <==

Zamieszczam filmik z pokazem nowego domu gdzie już jutro wprowadzą się pierwsze mireczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Z tej okazji ogłaszam również #konkurs, do wygrania 3x pluszowe, ręcznie dziergane (przez pewną mirabelkę) #polandball'e widoczne na filmiku.

By wygrać pierwszego Polandballa wystarczy zaplusować ten wpis oraz obserwować mój profil, a ja wylosuje zwycięzcę dzisiaj do godziny 2137 czasu #uk - łatwe, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

By wygrać drugiego Polandballa, należy podać mi liczbę wszystkich countryballi ukrytych na filmiku w komentarzu w tym wpisie (z rozdzieleniem na liczbę UKballi i Polandballi) - kto pierwszy: ten wygrywa drugiego Polandballa.

By wygrać trzeciego Polandballa, wystarczy wymyślić nazwę dla nowego przybytku mirków (Stuley's Inn już zajęte w innym domu, hehe) - wybiore ten z największa ilością plusów, lub ten który najbardziej mi się spodoba - jeśli najbardziej plusowany będzie różny od tego którego wybiore (lub będzie nie na temat nazwy domu) - wtedy dorzucam do puli 4 Polandballa którego wyślę obydwu zwycięzcom.

Jeśli filmik na YT uzyska +100 łapek w górę - dorzucam do puli kolejnego Polandballa, którego wylosuję spośród osób plusujących ten wpis i obserwujących mój profil.

Wszystko jasne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To do dzieła!

Obserwuj #sorekcharityltd <==

#emigracja #emigrujzwykopem #anglia #yorkshire #pracazagranica #dom
sorek - Hurr durr ta pierdzielona dzienna/nocna.. Dobra nie o tym miał być ten wpis (...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapoznalem sie z reszta filmow na kanale. Powiem jedno. Nie obraz sie ale zyjecie tam troche jak robaki. Po 6-10 osob na kupie. Okolica odrazajaca, warunki kiepskie. Jednym slowem UK i emigracja na magazyn...


@Innvandrer: cóż, miejsca jest więcej niż mieszkając w 2-3 osoby w kawalerce, mieszkaniu czy innej kamienicy - a dodatkowo jest jeszcze gdzie rozpalić grilla bo jest ogród - czy tam jak kto woli Backyard :)
  • Odpowiedz
@sorek: jeszcze wiecej miejsca jest na wysypisku smieci, ale jakos tak sie sklada, ze zbyt wielu ludzi tam nie mieszka. Sluchaj wiem, ze musisz robic dobra mine do zlej gry, bo zyjesz z ogarniania tych mieszkan. Dla mnie spoko. Ale opinie mam jaka mam ;)
  • Odpowiedz
jeszcze wiecej miejsca jest na wysypisku smieci, ale jakos tak sie sklada, ze zbyt wielu ludzi tam nie mieszka

@Innvandrer: Dlatego wybrałem emigracje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, dziękuję za opinie :)
  • Odpowiedz
@sorek: O #!$%@? wygrałem coś!

Nawet nie wiedziałem ze biorę udział w konkursie, po prostu rzuciłem śmieszny komentarz! To dla mnie zaszczyt. Mam nadzieję że jak przyjadę do Stulej Yorkshire to zamieszkam w Klinice Transplantologii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@polik95: dawaj jedziem tam xd
  • Odpowiedz