Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde mirki i mirabelki, mam wielki problem :<... Około 20 roku życia zacząłem łysieć, by nagle stwierdzić sobie że przydałoby się zrzucić też kilka kilogramów... No i zrzuciłem - razem z włosami, tak że wyglądam teraz nie fajnie i to bardzo... Mam pytanie do #rozowepaski co sądzicie o łysych facetach? niestety jak obcinam się na łyso to wyglądam kompletnie jak dres, twarz mam okrągłą więc na łyse niezbyt się nadaje, ale jak zostawię włosy na miesiąc to wyglądam chyba jeszcze gorzej z zakolami do połowy głowy, więc co uważacie, co robić? Następne pytanie kieruję do #niebieskiepaski głównie: Dermatolog przepisał mi lek na receptę Loxon 5% - próbował ktoś tego może? działa to jakoś? Pomóżcie kurde, no ;;

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao
Na
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem to samo, stwierdziłem któregoś dnia, że zostaje łysym i poszło. Brat miał podobnie, ale on dłuższy czas walczył różnymi szamponami, lekami itp. nic nie pomagało i też jest teraz łysy. Ogólnie każdy na początku wrzucał, że wyglądam jak Seba, ale jak zrzuciłem szeleszczące trzy paski i odziałem się u vistuli byłem ustawiony na dzielni. Bycie łysym jest spoko i nie ma co się tym przejmować (
@AnonimoweMirkoWyznania: Używam Piloxidilu (to samo co Loxon, minoxidil, tylko znacznie tańsze) 2% od ponad roku - nic nie pomaga, zakola mam już ogromne i pogłębia się łysienie na środku głowy. Oczywiście, być może gdybym tego nie używał, to łysienie postępowałoby szybciej, ale szczerze mówiąc ma to dla mnie niewielkie znaczenie, czy wyłysieję przez dwa lata czy przez trzy, skoro i tak musi to nastąpić. Zostały mi jeszcze trzy butelki, zużyję to