Wpis z mikrobloga

Kurde, Mirki, jak mnie wczoraj siekło. Cierpię na #migrena ale dość specyficzna - leki stricte migrenowe nie działają na mnie. Próbowałem kilku(nastu?). Miałem tomografię, rezonans mózgu, usg serca (okazało się że mam drożny otwór owalny), usg tarczycy. Nic nie znaleźli poza tą dziurą w sercu.
Od 10 dni bolała mnie głowa, codziennie solpadeina rano i po obiedzie i jakoś żyłem. Wiedziałem że wreszcie nastąpi kumulacja. Wczoraj jak mnie siekło. Normalnie mnie zwaliło z nóg. W jednej chwili praktycznie. Jakby mi ktoś gwoździa wbił. 4 solpadeiny na raz, kołdra na głowę i mnie nie ma. Dawno nie miałem takiego ataku.
Jak ja nie cierpię tego bólu.
#zdrowie #bolglowy #przegryw
  • 8
@pavel_1985 ja też wczoraj miałem atak, cały dzień cmilo a wieczorem buum, nie mogłem myśli poskładać. Nigdy tak mocne bólu głowy nie miałem. Polezalem 2-3 godziny z zimnym okładem i przeszło
@pavel_1985: około 1/4 łyżeczki soli, rozmieszaj to w szklance wody i pij jak często potrafisz (nie jest bardzo słone wtedy), złagodzi ból,
sól możesz jakąś lepszą do tego (polska kłodawska, lub himalajska), napój ten podniesie ci ciśnienie, co zmniejszy ten hardcore, sam napieprzałem solpadein przez ponad rok