Wpis z mikrobloga

5 - 12 = -7 Jak to jest, że w znalezisku/wpisie nie mającego nic wspólnego z seksem analnym, prawaki muszą jako pierwsi o nim pisać/fantazjować?

ja to wypowiadam odnośnie geja malującego się i zachowującego jakby już miał zaimplementowanego #!$%@? w dupie to jest oburzenie - @Miglancu

zapinania się dwóch kolesi w odbyt czy oglądania dziwadeł typu tego gości - @kinlej

Ale to znak dzisiejszych czasów, że gdy facet wkłada drugiemu facetowi swoje narzędzie w pupę, to nikt nie widzi w tym nic dziwnego. - @caradev

jak ktoś lubi w dupe to nie jest raczej zdrowy - @piterRRR

No powiedz jak można wsadzić fiuta w dupe drugiemu facetowi . To obrzydliwe jest - @Amelek

Równie dobrze może to być mechanizm matki natury by nie przekazywać #!$%@? genów i się bolcują w dupę bezpłodnie. - @krasecz

Jednak nie lubię zakłamywania prawdy, żeby komuś nie było przykro. Zamiast powiedzieć "no i ruchamy sie w dupe - @bluehawaii91

a nie bieganie z nagim penisem po ulicy i rypanie się w odbyty. - @marcin-piotr-konicki

w dupsko to nie miłość - @Tomatino76

twierdzisz ze penis w twoim odbycie to cos normalnego ? - @Licensed2Kill

Czy odrzuciłbym Jezusa, gdyby był zatwardziałym sodomitą propagującym przyjmowanie w odbyt? - @anonymous_derp


Czy jest coś gorszego i obrzydliwszego od ruchania się dwóch facetów? - @Dzonzi

...
#stuprawakowinteresujacychsiedupamigejow #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #neuropa
  • 39
  • Odpowiedz
@rekawolnegorynku: Piszesz coś do typa, który ma tak nierówno pod sufitem, że kiedyś cieszył się tutaj z krzywdy dziewczyny, która przeżyła atak Breivika...szkoda szczempić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artpop umm a geje nie uprawiają seksu analnego? I czy to nie brak zainteresowania płcią przeciwną sprawił że doszło do spadku populacji u wielu gatunków? Wyrwane komentarze z całej dyskusji. Tylko tyle potrafisz?
  • Odpowiedz
@mojwa pisałem o seksie analnym w kontekście płodności i prokreacji oraz zmniejszania z tego powodu populacji. Nie chodziło mi o wyszydzenie z tego rodzaju seksu czy tej grupy. Podchodziłem do tego bardziej naukowo. Zastanawiając się czy homoseksualizm nie jest ukrytym mechanizmem w naturze do regulacji populacji lub przekazywaniu wadliwej puli genów. Może użyłem tego zbyt kolokwialnie w tym komentarzu ale napisałem kilka innych pod tym znaleziskiem których autor tego wpisu nie
  • Odpowiedz
@mojwa ja patrze na to bardziej nie jako zainteresowanie tą samą płcią tylko brak zainteresowania płcią przeciwną. Najprostszy przykład jaki mi przychodzi do głowy gdy zaczyna to być prawdziwym problemem to pandy, które są tak aseksualne że ledwo się rozmnażają. W przypadku człowieka uważam że może być to mechanizm zapobiegający nadmiernej populacji. Wraz z jej wzrostem zwiększyła się liczba homoseksualistów w%
  • Odpowiedz
@artpop: masz plusika, śmiechłem i jestem na pierwszym miejscu! Leć w gorące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na przykładzie mojego zdania - wyrwane z kontekstu, a do tego nie "od razu piszo o seksie" tylko pod koniec dyskusji, która trochę zeszła. No, ale good job!
  • Odpowiedz