Wpis z mikrobloga

@xlukex: Złote lagi wychodziły fabrycznie w tych rocznikach, a zaciski wola nieba, czym im się maźnie takie będą, zresztą koleś napisał że wymieniał klocki więc przy okazji mógł i zaciski, a te z przodu z tego co widzę to nie są fabryczne, ale to nawet lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@xlukex Mam takiego Horneta jak na foto. PC41 przed liftem. Model 2007-2008. Lagi i zaciski mam złote. Nie jestem znawcą ale ten ma malowane sety, wahacz, ramę itp na czarno - nie wiem czy to seryjne malowanie? I od 2009 jest regulowany zawias z przodu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fotograf_warszawiak Jeszcze trzy dni temu kosztowała 14.300 więc cena nie wzbudzała wątpliwości. Ale coś jest z nim nie tak bo po konsultacjach na forum dowiedziałem się że ten rocznik powinien mieć srebrne lagi
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: I jednak potwierdza się, że moto jest z rocznika 2010 - na wszelki wypadek odpuszczę.

Swoją drogą nie kojarzysz jakieś sensownego motomirka z okolic Trójmiasta? Przypadł mi do gustu jeszcze taki hornet (http://www.olx.pl/oferta/honda-hornet-honda-cb-600-hornet-abs-CID5-IDhBxYw.html), więc poprosiłem sprzedawcę o dodatkowe zdjęcia, ale miło by było, gdyby ktoś mógł go obejrzeć, żebym nie stracił jednego dnia na oglądanie jakiegoś ulepa

Wołam też @SuchyArbuz i @matde bo co trzy głowy
  • Odpowiedz
@xlukex: ta wygląda nieźle. Ja nie znam nikogo z 3City. Jednak jeśli chodzi o pojazdy sprowadzone z Francji, pochodzą one zwykle od ubezpieczycieli z aukcji. Powód wystawienia na aukcje może być różny - albo była szkoda albo właściciel nie chce sam sprzedawać. Poza aukcjami, pojazdy we Francji są DOŚĆ drogie, a jeszcze niedawno był prawny limit mocy 100KM. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia historii pojazdu z Francji. Jakbyś nie był
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Dzięki za info. Spotykałem się z różnymi opiniami na temat motocykli z Francji, ale często brzmiało to dość podobnie do tekstów w stylu "unikać samochodów na F", a dla mnie znacznie bardziej istotny jest faktyczny stan. Twoje wytłumaczenie zdecydowanie nadaje temu stwierdzeniu sensu :)

Z tego co udało mi się znaleźć historię pojazdu z Francji można odszukać tylko dla pojazdów, które mają pełny komplet dokumentów z tego kraju (
  • Odpowiedz
@xlukex: niestety, tak jak pisałem, raczej nic nie znajdziesz. Co do stanu technicznego, można się dowiedzieć czegoś na podstawie przeglądu, jednak taki Hornet z 2010 roku raczej nie miał go wykonywanego. AFAIK pierwszy przegląd jest na trzy lata. Jak ja sprowadzałem Hondę z Francji, miała jeszcze ważny przegląd z pierwszej rejestracji.
  • Odpowiedz