Wpis z mikrobloga

Mirasy, koledzy sympatyczni, poradzić się przyszedłem. Szukam internetu na kartę. Potrzebuję jak najlepszej oferty, czyli dosyć długiej ważności konta i sensownego pakietu. Zaznaczam, stricte internet, bez sms i połączeń bo karta leci do tabletu. Sieć w zasadzie obojętna ale chyba podziękuję za Play, aczkolwiek jak będą mieli najlepszą ofertę godną kupna to przemyśle to. Wołam @RzecznikPLAY @OrangeEkspert @tmobile

#internet #internetmobilny #gsm #operatorzykomorkowi #gsm #plus #tmobile #orange #play
  • 7
@kuta_senator: Orange Free na kartę
Doł. 100 zł = bonus 50 GB ważny rok, a nawet dłużej*

* pod warunkiem uruchomienia Konta Ważnego Rok za 3 zł w ciągu 93 dni, lub 0 zł w wypadku późniejszej aktywacji. Normalnie ważny 5 miesięcy. Nie ma przeszkód, by bonus przedłużać.

Środki zostają na karcie, i możesz wykorzystać na zakup dodatkowych pakietów, np.3 GB za 3 zł na 3 dni lub 30 GB za
@kuta_senator: Konto Ważne Rok włączysz przez Mój Orange albo SMS-em o treści START pod numer 8002. Pamiętaj, że na nowych starterach, kosztuje 3 zł jednorazowo (nie wysyłaj esa ani nie klikaj więcej niż raz!)

Obecnie nie ma znaczenia kolejność, ale dla własnego bezpieczeństwa, warto najpierw włączyć KWR,a potem doładować.