Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redmi3s

Czołem, mam (z tego co się orientuję) dość typowy problem związany z danymi mobilnymi. Mianowicie chodzi o ograniczony dostęp do internetu. Wszystko jest w porządku gdy na górnej belce obok stanu baterii pojawia się symbol 4G, czy to 3G. Niestety symbol pojawia się bardzo rzadko, praktycznie nigdy i wtedy przy włączonym internecie pojawia się E, który praktycznie nie działa. Nie jest to problem z zasięgiem, bo przebywam w miejscach gdzie ten zasięg jest bardzo dobry, zazwyczaj 4G. A internet zazwyczaj nie działa.
Nie wgrałem jak do tej pory miui polska, ale jeśli problem ustępuje po wgraniu tego romu, to jak najszybciej to uczynię, proszę tylko o odpowiedź czy jest to problem wadliwego softu czy jeszcze czegoś innego. Dzięki
  • 10
@kAdi Dobrze, w takim razie zapytam inaczej. Czy ktoś miał wcześniej problem z internetem mobilnym i chciałby podzielić się rozwiązaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy ktoś bez tego problemu mógłby powiedzieć czy symbol (4g, 3g) jest zawsze widoczny obok baterii? Zależy mi na rozwiązaniu, ponieważ nie jestem w stanie używać map w drodze czy sprawdzić czegokolwiek pomimo pakietu 15GB ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Niepogadam Dziękuję Ci bardzo. Faktycznie po spojrzeniu na ustawienia parę rzeczy różniło się od operatora. Internet na razie zaczął działać, więc to było problemem. Dzięki.